אנשים שמגלמים את 'עצמם' בסדרות טלוויזיה תמיד לוקחים סיכון מסוים. הצופים יכולים בקלות להתבלבל ולחשוב שכך הם מתנהגים גם במציאות, כשבפועל מדובר בגירסה מוקצנת, מתוסרטת וברוב המקרים גם קומית. כשאדיר מילר כתב את "צומת מילר" הוא לקח את זה בחשבון כמובן, אבל חלק מהעסק היה לגייס גם חברים וקולגות שיסכימו לעשות את אותו הדבר. אחד מהם, כפי שתראו הערב, הוא השחקן וכוכב הילדים, טל מוסרי.

"אחת התכונות הגדולות של בן אדם זה לדעת לצחוק על עצמו", אומר אדיר. "ב'צומת מילר' הרבה אנשים צחקו על עצמם, אבל מי שהגדילו לעשות את זה באומץ רב, התמסרו לזה לחלוטין ויצאו הכי גדולים הם יובל המבולבל וטל מוסרי. בפרק הזה יראו אותם כמו שאף פעם לא ראו אותם והאמת? לא האמנתי שהם יסכימו".

באשר לטל מוסרי, מילר מסרב לחשוף יותר מדי פרטים על הופעת האורח שלו בפרק כדי לא לספיילר שום דבר לאף אחד, אבל הוא כן מסכים לגלות את המחשבה שעמדה מאחורי התסריט. "הרעיון היה להציג אותו כפסיכופט והוא הלך עם זה עד הסוף", מספר אדיר בגאווה, "טל עושה תפקיד שמראה כמה הוא שחקן ענק, וגם יובל יצא גדול מהחיים".

 עוד ב"צומת מילר":

מוסרי, מצדו, מודה שלא היה לו שום היסוס, לפחות בהתחלה: "אני אוהב את אדיר, הוא הקומיקאי מספר 1 בארץ", הוא מספר, "וכשהוא פנה אלי וסיפר לי על 'צומת מילר' והציע להתארח, אמרתי לו שזה כבוד בשבילי, 'כל מה שתרצה'". אלא שאחרי שמוסרי קיבל את התסריט  - דברים פתאום נראו קצת אחרת. "האמת ששאלתי אותו אם אפשר להתחרט, אבל הוא אמר לי 'אין, אתה חייב לעשות את זה', והחלטתי שאני קופץ למים בשבילו. אני בכל זאת אדם שלא לוקח את עצמו ברצינות ואוהב לצחוק על עצמו, על החיים שלו ועל הכוכבות".

הבעיה הכי גדולה שהתגלתה על הסט, לעומת זאת, הייתה אחרת לגמרי: "כולם צחקו כל הזמן והיה קשה לצלם", נזכר מוסרי. "הצלם התפקע מצחוק, אדיר עצמו התפוצץ וגם אני לא יכולתי לעמוד בזה, אז יצא שצילמנו עוד טייקים ועוד טייקים. אם הקהל יצחק חצי ממה שצחקנו בזמן הצילומים, אז עשינו את שלנו. נורא נהניתי ללכת עד הסוף, ומי שיראה את הפרק בטח יגיד 'וואו', במיוחד בסיום המפתיע".

את התוצר הסופי, אגב, מוסרי בכלל לא ראה, מה שאומר שהוא יצפה בפרק המלא הערב ב-21:00 כמו כולם. "אמרתי לאדיר שאני רוצה לבוא לחדר העריכה ולראות והוא אמר 'עזוב, זה יוצא גאוני ומדהים, כל מי שראה אמר שזה אחד הפרקים הכי מטורפים של הסדרה'. אז אני כבר מת לראות איך יצא ולסמס לאדיר בסוף".

טל מוסרי, אגב, הוא ממש לא הסלב היחיד שהסכים לצחוק על עצמו מול המצלמה לבקשתו של מילר. הנה עוד כמה מפורסמים שהתייצבו כדי להוכיח שהומור עצמי זה ערך מוסף חשוב:

 

"צומת מילר", חמישי ב-21:00