אם בתחילת העונה שמענו מדני זיסקינד עד כמה שני יוסיפון רוחנית, בזמן האחרון המילה הזאת נעלמה לגמרי מהרדאר. עד שהגיע היום הסוער של שניהם, והעלתה את המילה האסורה מעל לפני השטח. למי שלא מעודכן, הנה תקציר האירועים: שני ודני נסעו למדבר הלוהט כדי לתפוס קצת שקט, ומצאו את הקרבה ביניהם. מאז צפינו בהנאה בהתחממות היחסים שלהם, עד שהודעה קולית אחת הציפה שוב את המשקעים. דני תהה בקול למה המומחים שידכו לו מישהי רוחנית, ושני אמנם הבליגה מולו אבל פתחה הכל בקליניקה של דני פרידלנדר. משם, המומחה של "חתונה ממבט ראשון" לקח את המושכות לידיים, וסיפר בטיפול על התחושות של שני. דני (המשתתף) היה כמובן מופתע, שני הוציאה את כל התסכול ובסוף הפרק זכינו למוסר השכל חזק – צריך ללמוד גם איך לריב.

בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון", יובל פגי ועידו פורת אירחו את התסריטאי והיוצר, אורי גרוס, ודיברו על החתול השחור שעבר בין בני הזוג. "ממש חיבבתי את דני בפרק הזה", הודה אורי, "אני חושב שהוא יצא ממש מתוק ובעיקר הוא קצת מאוהב בשני. היא רצתה אותו מההתחלה, וזה שהוא התחיל לראות אותה עזר לה להמשיך אבל אני לא חושב שהיא רואה בו את אבי ילדיה. מה שזעזע אותה במשפט שלו הוא הסימן שלא קרה בעצם כלום – הם לא התקרבו, היא עדיין הרוחניקית ואז היא כבר עשתה איקס והנה עוד כישלון".

רוצים עוד? היכנסו עכשיו לפייסבוק ולאינסטגרם "חתונה ממבט ראשון"

לטענתו של אורי, הפרק בו היחס של דני השתנה לטובה, היה אחרי שקיבל את האישור מהחברים, כך שהחל להסתכל עליה מזווית קצת אחרת. "כולם נראה לי הרגישו ששני נותנת מעצמה המון, ואז בסוף הוא בא לה עם המשפט של 'מה שידכו אותי לרוחניקית הזאת?'. זה מעלה את הסוגיה של חוסר הערכה בקשר", הוסיף עידו. אורי לעומתו, טען שהכעס של שני נבע ממקום אחר: "לא חושב שבמקרה הזה הייתה חוסר הערכה, דני בכלל לא שיער שזה מה שפוצץ אותה. המשפט שלו התיישב לה על משהו בינה לבין עצמה, ודני מהצד שלו מאוד פרגן לה על הדבר הזה".

שני יוסיפון ודני פרידלנדר (צילום: חתונה ממבט ראשון, באדיבות ספורט 1)
"בהתחלה הייתי עם שני בעניין הזה של לבחור קרבות" | צילום: חתונה ממבט ראשון, באדיבות ספורט 1

"מה שאני עברתי תוך כדי הצפייה בפרק הזה הוא שבהתחלה הייתי עם שני בעניין הזה של לבחור קרבות", יובל הביעה את דעתה, " חשבתי שהיא צודקת בזה שלא פתחה את העניין מולו. אני מאמינה בלבחור קרבות בזוגיות – למי יש כוח? זאת אסטרטגיה שהיא רק הגיונית, ולכן לא הבנתי את ההתעקשות של דני הפסיכולוג לחפור בנושא. אבל אז כשהם התפייסו נורא יפה, ושני אמרה שהם צריכים ללמוד לריב, שההתמודדות הזאת קירבה ביניהם, השתכנעתי בכל המוסר השכל שכעס זה חשוב".