אחרי תקופה ארוכה שלא שמענו ממעיין רובין ועומרי קראוס הם סוף סוף שבו לארץ, רק כדי לעבור לדירה המשותפת אצל עומרי. כבר בתחילת הדרך, אפשר היה לשים לב לקשיים שלהם, ובעיקר לאלה של מעיין, שלא הסתגלה למקום החדש. גם ונוס (הכלבה של מעיין) התקשתה להסתדר עם פטל (הכלב של עומרי), ויחד עם רעש הנביחות ברקע – אין ספק שמעבר הדירה לא עבר חלק כמצופה. בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון", יובל פגי ועידו פורת אירחו את מיה דגן, כוכבת הרשת, כדי לדבר על הזוג שכולנו התגעגענו אליו.

"הם גרים רק חמש דקות אחד מהשני", התייחסה מיה לסצנת אריזת החפצים של מעיין מהדירה, "האריזה לא הייתה צריכה להיות כל כך דרמטית. במקרה הכי גרוע, היית פשוט קופצת, מביאה את מה שחסר וחוזרת. אתם שניכם בפלורנטין, הכל ממש סבבה. ארזתם כל כך הרבה פעמים ביחד, הייתם בסיישל, לי זה הרגיש שהיא לא מוכנה שיראה אותה אורזת, למרות שהם כבר עשו דברים יותר מתקדמים מזה". בניגוד אליה, יובל דווקא לא הסכימה עם הדברים: "מעיין פשוט הייתה צריכה רגע. היא בילתה איתו באינטימיות מרבית בסיישל אחרי שהתחתנו, היא צריכה רגע שנייה לסגור את הדלת ושהוא יראה נטפליקס בספה".

עומרי ומעיין (צילום:  מתוך חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
מעיין ועומרי עוברים לדירה משותפת | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון, קשת 12

גם עידו הסכים שהחשש קיים, וסיפק הסבר משלו ללחץ: "אני חושב שהיא פשוט חוששת מעליית המדרגה – בין אם באריזה, עם הכלבים או עם סידור השינה, רואים שהם עושים עוד צעד קדימה והצעד הזה מאוד מפחיד אותה". בואו נודה בזה - כנראה שבצדק, בכל זאת מעבר לדירה משותפת הוא לא עניין של מה בכך. "המעבר לשלב המגורים המשותפים הוא השלב הכי קשה", אמרה יובל, "כי הוא מפגיש אותך באופן הכי חזיתי וממשי עם תחושת הזרות העמוקה של כל הדבר הזה. הרי יש פה בסוף בן אדם זר, וזה כבר כל החבילה".