קארין שניידרמן ואיתמר עמי עוברים לא מעט עליות ומורדות במהלך הזוגיות, ונראה שהשניים לאט לאט מוצאים את הנוסחה הנכונה לשגרה שלהם. בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון", יובל פגי ועידו פורת אירחו את ורד פוליאק, עורכת התוכנית באתר mako, ושוחחו על האירועים האחרונים בגזרה של בני הזוג, ובעיקר על הכנות יתר מצידו של איתמר. "אני חושבת שהוא לא העביר את המסר שהוא רצה", אמרה ורד על השיחה בה איתמר שיתף את קארין בחששות שלו להמשך הקשר. "אתה לא אומר לבחורה 'אני רוצה לברוח', אתה אומר לה: "אני מתחיל להרגיש אלייך משהו וזה מפחיד אותי".

עידו לעומתה, טען שהשיחה היא בכלל חלק ממחשבה נסתרת של איתמר, שצריכה להוות תמרור אזהרה לקארין. "אני כן חושב שיש דברים שצריך לעבור לבד והשיתוף הוא שגוי. לגבי איתמר, אני חושד שיש מהלכים שהוא מתכנן מתחת לפני השטח", אמר. "איתמר מכין את הקרקע לפרידה. הוא כן משחק את המשחק ובפנים הוא לא בטוח. קארין בעיניי מתעלה על הבלוף שלו. היא מבינה שאין רגש והתמסרות אמיתית וזה מתחבר למה שיעל אומרת לה".

רוצים עוד? היכנסו עכשיו לפייסבוק ולאינסטגרם "חתונה ממבט ראשון"

בהמשך יובל התייחסה לחשש של קארין משגרה זוגית, מה שגם מאפיין את יתר המשתתפים בעונה. "הזוגות קצת נבהלים ממה שהם מזהים כמטלה של לייצר שגרה זוגית", אמרה. "אנחנו רואים את זה גם אצל מעיין ועומרי, אצל דני ושני כשהיא מנסה להחזיר אותם למסלול עם דייטים כיפיים. יש איזשהו מכשול כשזה מגיע ללשבת מול הספה בטלוויזיה - זאת נקודה מאוד אינטימית". גם ורד חיזקה את דבריה בהקשר של קארין. "לדעתי זה משהו שהיא הביאה איתה ממערכות יחסים קודמות והיא פשוט צריכה לתת את האובר כי היא פוחדת מהניקיון של הדברים: ניקיון של איפור, ושל שגרה".