אי אפשר שלא להתאהב בזוג הרביעי של "חתונה ממבט ראשון" - שני יוסיפון ודני זיסקינד. הוא התרגש ברמות של חתן, היא שמרה על קור רוח ובטקס החופה הם הבטיחו לתת צ'אנס אמיתי לזוגיות ביניהם. מכאן הם ייסעו לירח דבש מפנק, שבו יתחיל המסע המשותף שלהם יחד עד לרגע ההחלטה - האם להישאר יחד או להיפרד. אבל עוד קודם לכן, היינו בחתונה ושאלנו את החברים והמשפחה מה דעתם על ההתאמה?

>> רווקים ורווקות? חתונה ממבט ראשון מחפשת אתכם

"קשה לשפוט בתוך סיטואציה כזאת", הודתה ענת, אחותו של דני, "אבל מהמעט שכן ראינו זה נראה טוב. דני יבוא עם הבדיחות שלו ויקליל את האווירה. נראה לי שזה מה שהוא יעשה". גם אחיו, אורי, היה באותה הדעה: "נראה שעשו פה עבודה יסודית עם הצ'ק ליסט, וענו על כל מה שהוא חיפש. שני גם נראית מבסוטה". בשביל להבין אם היא באמת מבסוטה, ביררנו גם עם הצד שלה. "זה נראה שיש פה התאמה", אמרה הדר, חברתה של שני, ופרח הוסיפה: "אם אני הייתי אמא שלה - הייתי דוחפת אותה חזק".

אחרי שהבנו שהמומחים עשו עבודה טובה, התפנינו לחשוב על העתיד של הזוג. אז שאלנו את הקרובים איך יראו החיים המשותפים וזה מה שגילינו. בגזרת הבישול, נראה ששני תהיה אחראית על המטעמים אבל גם דני יפתיע בתיבול משלו, בעוד בגזרה הרומנטית המצב שונה. "נראה לי ששניהם לא יותר מדי רומנטיים", טענה מיכל, חברה מהצד של החתן, ואילו בצד שלה דווקא חשבו אחרת: "היא מאוד רומנטית, אוהבת את הדברים הקטנים האלה". אז עד כמה הם צודקים, ואיך לדעתם יסתיים הלילה של הזוג? זה מה שהאורחים חושבים.

תוכן: ורד פוליאק | צילום: קרני גלנצן | סאונד: עומרי ביטון | הפקה: מירב מימרון מרחב וליהי פיין | הפקת פוסט: אורטל דהן זיו