אחרי שמצאו דירה משותפת, הדס שוורץ ושי יעקובוביץ' מ"חתונה ממבט ראשון" (שבת אחרי החדשות, קשת 12) ממשיכים בתהליך ההתאקלמות לחיים המשותפים, ועושים עוד צעד משמעותי ביחסים שלהם. השניים הלכו לארוחת שישי משפחתית בבית הוריו של שי, ונראה שאחרי התחלה מעט מטלטלת, הדס הרשתה לעצמה לשחרר והרגישה בנוח בסיטואציה. "את אומרת לעצמך: 'אין לי כוח לראיונות עבודה האלה', אבל הייתה אווירה של זרימה, כיף וצחוקים".

עם כניסתה לבית, הדס הביאה איתה מתנה של מחווה טובה עבור ההורים של שי בדמות שוקולדים ותה. "אמרו לי שאתם שותים כמו בריטים", צחקה הדס. אחרי היכרות מזורזת עם שאר בני המשפחה המורחבת שראתה לראשונה מקרוב, היא המשיכה לשיחה עם הדודות. "עכשיו זאת ועדת קבלה רשמית, אם לילי וזהבה מאשרות אותך – את שלנו", אמר אחד האחים של שי והוסיף: "אנחנו מתצפתים על הראיון, אם את נבוכה רק תגידי לנו ונביך יותר", וגרם לכל היושבים בסלון להתפקע מצחוק.

"הרגשתי שמסתכלים ובוחנים אותי – אבל מנקודת מבט של עין טובה. לא ביקורתיות שבוחנת", אמרה הדס לסיכום המפגש. עם האנרגיות הטובות שליוו את הארוחה יהיו חלק בלתי נפרד גם מהחיים הזוגיים של השניים, אין ספק שהדס ושי יצליחו להוביל את הקשר ביניהם למקום נכון וטוב אליו הם כל כך צמאים להגיע.