כבר מתחילת העונה, השאלה שמעסיקה את קהל הצופים של "חתונה ממבט ראשון" היא מי מהזוגות נשאר יחד ומי בחר להפריד כוחות? הערב (שלישי), נחשפה ההחלטה הסופית של שני ודני ועינת ולירון, בעוד את התשובה של שאר הזוגות נגלה כבר בשבת הקרובה (קשת 12). עד אז, הנה כל הפרטים שאתם חייבים לדעת.

עוד לא נרגעתם מההחלטות? השיחה בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון" רק מתחילה

שני ודני

נתחיל מהסוף. שני ודני בחרו לעצור את הקשר הזוגי ביניהם ולא להמשיך הלאה. עכשיו כשזה על השולחן, אפשר לספר ששני הייתה הראשונה לספר על הבחירה שלה: "אני חושבת שבנקודת הזמן הנוכחית, הכי נכון לנו לעצור וללכת כל אחד לבית שלו, לחזור לחיים שלנו". גם מהצד של דני, התחושות היו דומות והוא חיזק את ההחלטה: "הבאתי את כל כולי לתהליך, אבל אני רוצה להתאהב, רוצה להרגיש את הדבר האמיתי. מאחר והדבר הזה לא קרה, אז אני גם חושב שזה המקום לעצור. אולי הקסם לא קרה ביני לבין שני אבל אני יכול להגיד בלב שלם ששני היא קסם, ואני כל כך שמח שיצא לי לעשות את הדרך הזאת איתה".

עינת ולירון

48 שעות עברו מאז שלירון ועינת נפרדו לפני ההחלטות, וכבר אפשר היה לראות את הגעגועים בעיניים שלהם. לירון נכנס ראשון לחדר המומחים ולא הצליח להסתיר את ההתרגשות. עינת פתחה בדברים והקריאה מתוך מכתב שכתבה: "בזמן כל כך קצר הפכת להיות אחד האנשים שבאמת הכי רואים ומבינים אותי. אני מרגישה שיש לנו עוד הרבה אתגרים לעבור, אבל אחרי הדרך שעשינו, אני מאמינה בנו". שלא תטעו, גם לירון שפך את הלב על הנייר, וקרא בקול את המכתב שלו: "יש לי הרבה פחות סימני שאלה והרבה יותר ביטחון, הלב שחרטתי על המפרט שנתת לי מסמן את ה'כן' שלי להמשך המסע שלנו יחד". עם חיבוק אחד ומתמשך, השניים יצאו מכאן לדרך חדשה, ועד שנגלה מה קורה איתם היום, נותר רק לאחל המון מזל טוב.