ניצן שיק ועמנואל כהן עמדו אמש (מוצ"ש) מתחת לחופה, והפכו לזוג החמישי שיצעד לעבר המסע המשותף והמטורף שמחכה להם. מיד לאחר הפרק, אילנית לוי ודנה גרוצקי אירחו באולפן "מדברים על חתונה ממבט ראשון" את שירי קופפרברג הכלה מהעונה השנייה, את השחקנית תימור כהן ואת המומחית לשפת גוף מעיין בשן שניתחו יחד את הזוגות ולימדו אותנו שרב הנסתר על הגלוי.

>> עוד לא נרגעתם מהפרק האחרון? השיחה השבועית בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון" מתחילה

תימור זיהתה בניצן את קווי הדמיון למשתתפת שישבה לצידה, ומוכרת לכולנו מההתאמה שלה ללירן לוי - שירי קופפרברג. "יש קווים מקבילים בין שירי לניצן, היא מתחילה עצורה וביישנית, אבל נראית בחורה חמודה וחריפה", הסבירה תימור כשהיא פונה לשירי: "הפכת להיות המאמי הלאומית של כולנו ואני מחכה לרגע הזה של ניצן - רק שתיפתח ותשתחרר". לשירי מצידה, יש מסקנות מעט אחרות מהסיטואציה. "התחברתי יותר לגברים. למשל עומרי, כבר מההתחלה הוא מצליח לפרשן את עצמו ולהגיד 'אלו הבעיות שלי, בשביל זה באתי ועל זה אני רוצה לעבוד'. זה הזכיר לי את עצמי". 

אם יש נושא חם ובוער בין מנור ובן הרי זוהי סוגיית הנדל"ן שממשיכה להעסיק את הזוג הטרי, וגם את מעיין, מומחית לשפת גוף, שדיברה על הרגע בו בן הציע למנור למצוא מקום מגורים ניטרלי. "כשהם יושבים אחד מול השני מנור מאוד עצורה וקפואה. כל הגוף שלה רועש וגועש - היא מתחילה לגעת בשיער וכולה בחוסר שקט", ניתחה מעיין והסבירה מה זה אומר: "היא אומרת 'אם זה מה שאתה רוצה אז אנחנו נעשה' אבל הגוף שלה אומר משהו אחר".

וגם בגן עדן יש מעט צרות כשבדרך לפגוש את החברים שלו, תפיסת הזמנים של קארין ואיתמר הייתה קצת שונה. תימור, חיזקה את הצד הנשי במערכה: "אני מזדהה איתה. קבעתי ב-20:00 בערב, אני מגיעה הביתה ב-19:00 ויש לי תוכנית", אמרה והוסיפה, "אני יודעת מתי אני גורבת ומתי עושה שיחת טלפון אחרונה, אל תפתיע אותי עכשיו - זה משבש לי את הלו"ז". ומה אומרת שפת הגוף של קארין? הנה התשובה של מעיין. "לקארין יש חושים פנומנאליים לשפת גוף. כשהם מצולמים על היאכטה היא אומרת לו 'אני מסובבת את הגוף אליך כי אני מתכוונת למה שאני אומרת'", וגם שירי הוסיפה "יש בה משהו מאוד מודע".