ציפינו וציפינו למפגש בין זוגות "חתונה ממבט ראשון" (החלק השני בשני אחרי החדשות, קשת 12), והנה החלק הראשון כבר מאחורינו. למרות שהארוחה עברה בנעימים, אי אפשר היה להתעלם מחצאי האמת שהמשתתפים סיפרו, מה שגרם ליעל דורון ודני פרידלנדר להרים גבה מאחורי הקלעים. מודים, גם אנחנו עדיין מעכלים את כל מה שקרה שם, אז החלטנו לבדוק מה בדיוק הזוגות שלנו הסתירו אחד מהשני. מי שם את האמת על השולחן ומי טאטא אותה מתחת לשטיח? הנה זה בא.

שי והדס

הזוג המצטיין של הערב הוא ללא ספק הדס ושי. השניים מגיעים למפגש באנרגיות חיוביות, ולמרות שעשו תיאום ציפיות שלא ידברו על עניין המשיכה, הם היו אחד הזוגות הבודדים ששיתפו במה שעובר עליהם באמת. שניהם חשפו שהקשר שלהם נמצא במקום די בעייתי, והדס אף אמרה לבנות שינה לבין שי אין זוגיות אלא חברות. כשראינו את הסיטואציה שבה הדס אומרת בכנות לבנות שהיא ושי לא זוג ושהיה להם חיבור לא טוב בהתחלה, נשארנו בעיקר עם הרבה גאווה וציפייה שאולי האמת הזאת תעשה להם רק טוב בהמשך. הלוואי.

הדס שוורץ ושי יעקובוביץ' (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12)
אמיצים ואמיתיים. הדס ושי | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12

ניצן ומנו

הזוג שידוע בחוש ההומור שלו, קטף גם במפגש הזוגות הזה מקום של כבוד. הם אמנם לא סיפרו על האכזבה של ניצן ממשחק הפירגונים שלא בדיוק קרה עם מנו, אבל כן הבהירו שהקצב שלהם יחסית איטי. מה שכן, אי אפשר היה להתעלם מההתחמקות של ניצן בשיחה עם מעיין, שאולי התחילה כשיחת עומק על הזוגיות עם עומרי אבל נגמרה בהתחמקות הומוריסטית של ניצן כשהמיקרופון עבר אליה. אם זה מרים לכם גבה, בצדק – הרי התחמקויות אלגנטיות שייכות לגזרה של מנו, אז מה פה קרה פה? נו שוין, כל שנותר לנו לקוות הוא שבני הזוג יאזרו אומץ בהמשך, וינסו לפתוח גם את הפרטים הפחות נעימים.

עמונאל כהן וניצן שיק (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת12)
הומור זה משחרר. ניצן ומנו | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת12

שני ודני

אנחנו עד עכשיו לא מבינים אם סתם לא ניקינו את האוזניים כמו שצריך או שאכן שמענו טוב ושמדובר בזוג שעשה את ההצגה הטובה ביותר במפגש הזוגות. תראו, זה נכון ששני ודני הגיעו למפגש כשהם נמצאים במצב טוב אחרי סיטואציות לא פשוטות שעברו. אבל בואו, זה שהם שכחו לגמרי מהריב הגדול שהיה להם ממש לא מזמן ("רוחניקית", משהו) ולא סיפרו על כל אלה, נו מילא. אבל להפגין קרבה אינטימית, לומר לזוגות שלא היו דרמות ושההתחלה עברה ממש חלק – זה גובל בחוסר כנות מוחלט. לא ברור לנו למה הם בחרו לנסות להציג את הזוגיות באור קליל וזורם, אבל מקווים שהמסכה הזאת תיפול כבר בפרק הקרוב ..

שני יוסיפון ודני זיסקינד (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1)
לא היו להם דרמות בכלל. שני ודני | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1

עומרי ומעיין

טוב, זה נכון שמעיין ועומרי הגיעו למפגש הזוגות כשהם לא ממש בשיא מערכת היחסים, בלשון המעטה. בשיחת הסימולציה המקדימה, עומרי קיבל ממעיין פרטים קשים שגרמו לו לתהות בנוגע להמשך הקשר שלהם. אבל סימולציה לחוד ומציאות לחוד. מעיין ועומרי לא חשפו את פרטי הריבים אבל להפתעתנו, קיבלנו משניהם חשיפה אמיתית וכנה על מצבם בפני שאר הזוגות, שאפילו הביאו את מעיין לתובנות חדשות על החלק שלה בקשר הנוכחי. אז מי אמר שלא מומלץ להוציא את הכביסה המלוכלכת בחוץ? מה שנקרא, תמשיכו ככה.

עומרי קראוס ומעיין רובין   (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1)
לא מפחדים מהאמת. מעיין ועומרי | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1

עינת ולירון

צמד ה"לאבי דאבי" שלנו ממשיך בשלו, ומגיע למפגש הזוגות בטוח בעצמו מתמיד. כל כך בטוח, שלירון אפילו חשב לעבוד על הזוגות שהקשר שלהם במצב קשה. כשהם מציגים לזוגות שהכל אצלם נמצא במצב קוסמי מאז ומתמיד, עינת ולירון כנראה שכחו לציין את המשבר שהיה סביב משוואת האהבה המפורסמת. במקום זה, צפינו באינספור נשיקות בנוהל, ובמקום לפתוח את העובדה ששיח רגשי עוד לא היה שם, הם בחרו לרכל בשקט על הזוגות האחרים. ברור, הרי הרבה יותר קל לדבר על אחרים מאשר על הקשר שלך.

עינת בן-משה ולירון פז  (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1)
הכל קל מידי. עינת ולירון | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1

קארין ואיתמר

גם קארין ואיתמר מגיעים למפגש הזוגות במצב מורכב. קודם לכן שמענו על הרצון של קארין להיפרד, וכנראה שמאז הבידוד אי אפשר להתעלם מהחתול השחור שעבר ביניהם. למרות כל זה, צפינו בחיבוקים ונשיקות מול שאר הזוגות, אבל מה, חייב להדגיש שהרגש עדיין לא שם. אמנם קארין ניסתה להציג בפני כולם שהיא ואיתמר באותו המקום שלא מתאהב, אבל אנחנו כבר יודעים את האמת. מי שגם לא קנה את סיפור האהבה זה מנו, שעלה על חוסר הפרופורציה בין האמת למה שבפועל. בואו נגיד את זה - אנחנו רק רוצים לקבל את קארין ואיתמר כפי שהם, מבלי לשנות פרטים שלא צורך. תודה לכם.

קארין שניידרמן ואיתמר עמי  (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1)
לא מתאהבים? קארין ואיתמר | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , באדיבות ספורט 1