העונה של "חתונה ממבט ראשון" ממשיכה להכות גלים, וגם הערב (רביעי אחרי החדשות, קשת 12) נראה שעומד לעבור על שני ודני יום סוער במיוחד. "זה ערב מאוד דרמטי, אנחנו יודעים ששני ודני היו מאוד מרוחקים והחלו איזשהו תהליך של התחממות", אמרה יעל דורון המומחית ב"חדשות הבוקר", "כשאנשים מדברים יש כל מיני דברים שעולים ובין היתר, חיכוכים, אי נעימויות, קונפליקטים, חוסר הבנה, והכל יקרה היום על ספת הפסיכולוג של דני".

רוצים עוד? היכנסו עכשיו לפייסבוק ולאינסטגרם "חתונה ממבט ראשון"

ולא רק הם נתקלים בקשיים. במהלך הפרקים האחרונים, אנחנו רואים שלניצן ומנו לא פשוט בכלל. הם מנסים לעשות הכול למען הזוגיות, ועדיין אפשר להבחין בפער ביניהם. רק בפרק הקודם, ניצן ציפתה שמנו ידע להחמיא לה יותר, ובשיחה מול יעל שניהם קיבלו את האמת בפנים. "אנשים לא מבינים למה נכנסתי בהם בטיפול", הודתה יעל, "אבל למעשה שניהם באו לפגישה בגלל ריב, התלוננו שיש איזשהו מחסום שהם לא מצליחים לשבור. ניצן ומנו מנסים להבין איך הם יכולים לפתח רגשות, ובשביל זה צריך לומר את הדברים כמו שהם באמת".

ניצן ומנו מדברים על אינטימיות בזוגיות שלהם (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12)
"צריך לומר את הדברים כמו שהם באמת". יעל דורון על הטיפול של ניצן ומנו | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12

אבל אחרי שאמרת להם את זה, פתאום הכול מתכנס לדבר הזה.
"אנשים חוששים שכשהם יגידו משהו שהוא האמת הכל יכול לקרוס, אבל בדרך כלל קורה הפוך. כשאנשים עומדים מול האמת אז הרבה יותר קל להם, ותחכו לפרקים הבאים ותראו מה קורה".

זה היה מהלך מושכל?
"החלטתי שאני לא מוותרת לא לניצן ולא למנו. וסך הכל הייתי קשה עם שניהם בפגישה הזאת בשביל שאולי אי פעם יוכלו להתפתח שם גם רגשות. כי מה שיש לשניהם זה משיכה מאוד חזקה ותקשורת טובה, אבל יש משהו רגשי שלא מתפתח. אנחנו יודעים מהעונות הקודמות על זוגות שהיו נחמדים כאלה, שהיה להם טוב ביחד אבל החלק הרגשי לא קרה ובסוף זה לא עובד".

אז לניצן ומנו יש תקשורת טובה?
"אני חושבת שכן, בגלל שהם מדברים בלי סוף. לאהבה יש יותר משפה אחת. מנו מדבר בשפת המגע - הוא מצייר לה ציורים, שר לה שירים, הרבה פעמים מבקש ממנה חיבוקים ונשיקות, מנו רוצה מגע. ניצן היא בחורה של מילים, היא אומרת לו 'תיתן לי מחמאות ושיהיו עמוקות, לא את יפה, אלא תגיד לי משהו שייתן לי תחושה שאנחנו כבר חודש ביחד'. בחתונה ממבט ראשון חודש זה נצח".