מנור בר-טוב ובן נדל הכירו לראשונה בחתונה מרגשת שאיש לא יכול היה להישאר אדיש אליה. מאז השניים עברו כמה מהמורות בדרך, ובפרק "חתונה ממבט ראשון" ששודר הערב (רביעי) הם החליטו להפריד כוחות וללכת איש איש לדרכו. מנור ובן התיישבו בחדר הטיפולים מול דני פרידלנדר ויעל דורון והציפו את המשקעים. "הכל נורא אימפולסיבי, אין רומנטיקה, רוך ועדינות", אמר בן, "זה לא יכול למשוך אותי – מכבה אותי באופן אוטומטי".

>> עוד לא נרגעתם מהפרק? השיחה השבועית בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון" רק מתחילה

"אף פעם לא התנהגתי כאילו אני מאוד בתוך הקשר", המשיך בן בדברים, "מנור הייתה צריכה ליזום, היא הייתה יותר חמה ומנסה לקרב בינינו. גם בחתונה לא הרגשתי את מה שהיא מרגישה, קלטתי ישר את האישיות של מנור, עם כל הצבעוניות, ואמרתי שהדברים האלה יירגעו, נחזור לקרקע ואגלה את מנור האמיתית. לא הצלחנו להיפגש באמצע, למצוא את האיזון בין האימפולסיביות לבין שמחה, צחוק, בכי ואושר. אני לא יכולתי לעמוד בקצב הזה, והרגשתי שאני הולך וכבה".

בתגובה, מנור ביקשה לקחת רגע לעצמה, וכשחזרה לספת הפסיכולוג, הודתה: "קשה להרגיש לא רצוי ודחוי, הביקורת זה הדבר שאני הכי מפחדת ממנו, שאנשים מנסים להשתיק אותי, את כל ה'יותר מדי' שלי. זה נשמע כאילו זה נגמר, ואני לא מוכנה לשאת את זה". בנקודה הזו, פנתה לבן: "אם אין משיכה, שחרר אותי לחיים חופשיים. אני מחפשת אהבה, מישהו לחלוק איתו את החיים שלי, ויש לי ארגזים שלמים של אהבה לתת ורק מישהו שיושיט יד ויגיד לי 'אני רוצה אותך'. אתה לא הושטת יד כי אתה לא מעוניין".

לאחר שבן הודה שהוא לא מעוניין, מנור הבהירה שהיא רוצה להפסיק את התהליך. השניים יצאו מהחדר, נפרדו בחנייה עם חיבוק ופנו לדרכם. "הייתי יותר מדיי, סיפור חיי", סיכמה מנור את המסע, "עד עכשיו אני לא יודעת לשים את האצבע על מה הפריע לו. מה שהכי מבאס אותי זה שהוא לא נלחם, אבל אני עדיין מאמינה באהבה, בא לי כבר את הנחלה". עד שהיא תגיע, גם בן סיכם את הדרך שלו: "לא סתם הלכתי למסע כזה, באמת באתי לפה כדי למצוא זוגיות כי היה לי קשה למצוא לבד. זה מעצים את האכזבה – היו לי ציפיות, משהו התפקשש וזה קשה. פרידות זה דבר קשה".