בסשן צילומים למנו, ניצן גילתה שנמצא מולה בחור פוטוגני למדי, אבל עוד משהו בלט לה בדיוק באותה השנייה – השיער האפור של מנו. היא לא בזבזה אף רגע והחליטה לשאול את השאלה המתבקשת: "מתי התחיל להאפיר לך השיער?". מנו אומנם היה קצת מופתע מהשאלה ברגע הראשון, אבל אם יש משהו מפתיע יותר זאת התשובה שלו לשאלה: "לפני שנה בדיוק".

ניצן כמעט ולא האמינה שקצת לפני שמנו הגיע ל"חתונה ממבט ראשון" (הערב אחרי החדשות, קשת 12), השיער השופע והאפרפר של מנו היה אחר לגמרי, אבל אז הגיע ההסבר. "אני חושב שזו הייתה שנה עם מלא לחץ". מסתבר שגם מאחורי דבר פשוט כמו צבע שיער, עומד משהו עמוק הרבה יותר. מנו שיתף על השנה שהוא עבר, והיא ללא ספק הייתה משמעותית והשאירה חותם: "החלפתי עבודה ונפרדתי מהחברה. הייתה שנה של טלטלות, אבל לא טלטלות נעימות".

הרגע הזה תפס אותו בהפתעה מוחלטת, וניפץ לו את חלום הפיטר פן האולטימטיבי: "קלטתי שאני לא חסין לזמן. חשבתי שאני תמיד אראה צעיר. פתאום אתה קולט שאתה נהיה לבן". אבל כמו שרק מנו יותר, בכל דבר הוא מוצא גם את הזווית החווית והקלילה, וישר מיהר לציין את היתרון המשמעותי של השיער המאפיר: "נראתי צעיר מדי, אז זה הסתדר לי - זה מבגר אותי".