כתבת: ורד פוליאק | צלם: תומר שטיינברג | סאונד: נדיר פליישמן | הפקה: מירב מימרון מרחב | עריכה: גלעד לוסטיג ונעמה דעוס

כזה עוד לא היה לנו - יותר משמונה תארים אקדמים ראינו אמש (שבת) מתחת לחופה אחת. היא סטאז'רית לרפואה, הוא מנהל קבוצת מחקר ופיתוח וביחד, ניר פור והגר משה, התחילו את המסע של חתונה ממבט ראשון (הערב ב-21:15, קשת 12). הלבבות כבר ריצדו להם מעל לאורחים, שמהרגע הראשון התלהבו מההתאמה בין השניים. בואו, שני הדוקטורים אפילו קפצו יחד לבריכה, וזה לא טריוויאלי בכלל. עד שהם (ואנחנו) ילמדו להכיר אחד את השנייה, שאלנו את המשפחה והחברים כמה שאלות, והנה התשובות לפניכם.

"על הנייר זה נראה יותר מדי טוב", הבהירה קולגה של ניר, "זה מה שאנחנו דמיינו בשבילו, אנחנו פשוט מקווים שזה מה שהוא דמיין לעצמו". אמנם אנחנו משוחדים קלות, אבל פייר, לא נראה שהייתה אכזבה מאיזשהו צד: "אני חושבת שיש בניר המון דברים שהגר רצתה שיהיה בבן הזוג שלה", הבהירו גם בצד שלה.

אלבום החתונה של הגר וניר
לחיים! הגר וניר בחתונה | צילום: שחר מייזנר

עכשיו כשכולנו הסכמנו על ההתאמה, גילינו גם פרט מאוד מעניין על ניר. מסתבר שבעברו הוא הסכים להוריד את הזקן עבור מישהי שיצא איתה, מה שגרר תגובות מופתעות מהסביבה. "הוא היה עם מישהי שזה מאוד הפריע לה, אז הוא החליט להפתיע אותה ולהוריד את הזקן. זה היה מאוד מוזר לראות אותו בלי זקן פתאום". מוזר או לא, אנחנו ניסינו להשיג אישור מאמא, אבל נראה שגם היא לא בדיוק התלהבה מהרעיון: "לא היה מגיע לה שיוריד את הזקן".

אז אנחנו שמחים שניר החזיר את הזקן בחזרה, וכעת נעבור לשאלה המעניינת ביותר - מה עומד לקרות הלאה? אז ביררנו מי יהיה רומנטי יותר, ונראה שהתפקיד הזה לגמרי שמור לניר (בכל זאת - הזקן), בתחום הבישול נראה שהגר תעבור קורס מזורז להכנת קובות בבית משפחת פור, ומכאן אנחנו סומכים על היד שלה. בנושא הדירה, נראה שמישהי קיבלה טיפ פנימי, ככה שציפור קטנה לחשה לה שהשניים יעברו לגור בדירה ניטרלית. האם זה נכון? נחיה ונראה. ועד אז - מזל טוב!