כתב: ורד פוליאק | צילום: תומר שטיינברג | סאונד: נדיר פליישמן | הפקה: מירב מימרון מרחב | עריכה: גלעד לוסטיג ונעמה דעוס

את הכימיה בין דניס רוסקוב להדר ברייר היה קשה לפספס. הוא הצחיק את הקהל בזמן החופה, היא הביאה את היציבה שלה וביחד נראה שהפרפרים בלב של כולנו כבר מתעופפים להם אל על. אבל לפני שנקדים את המאוחר, עצרנו הכל ושאלנו כמה מהאורחים בחתונה - מה בדיוק הם חושבים על ההתאמה? "בחיים לא ראיתי את דניס מתרגש ככה", הודה אחד מהחברים, "הדר מאוד בטעם שלו, מאוד מה שהוא מחפש".

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

גם בצד של הכלה עפו על ההתאמה ביניהם. אפילו תיקי, אמא של הכלה, שבהתחלה עוד נראתה לנו סקפטית: "דניס מקסים, המון קסם אישי והרבה שמחת חיים". גם החברות אהבו את חוש ההומור של החתן, והבהירו שזאת אחת מהתכונות החשובות ביותר. "אני חושבת שהדר צריכה להיות שובבה, זה צריך לצאת ממנה", טענו בצד שלו, בעוד בצד שלה הבהירו: "שלא ישחק איתה משחקים, היא קצת שבעה גם מהמקום הזה". 

אלבום החתונה של הדר ודניס
מזל טוב! | צילום: קובי מהגר

נראה שאת מבחן החבר'ה שניהם עברו בינתיים, אבל השאלה היא מה יהיה קדימה? אז ניסינו לגלות מה השריטה של שני הצדדים, והופתענו לגלות כמה שריטות שלא חשבנו עליהן בכלל. היפראקטיביות, בוכה בסרטים ורומנטיקן הן רק חלק מהתשובות על דניס, ואילו בצד שלה הזהירו אותנו מסרקזם, שעון מעורר שמכוון לשש וחצי בבוקר ומטליות שיש למטבח. למה? כנראה שנגלה בקרוב.