הערב הראשון של מפגש הזוגות כבר עבר, ובפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (מוצש אחרי החדשות, קשת 12) נראה מה יקרה בהמשך הסופ"ש. אבל למה אנחנו מקדימים את המאוחר, יש לא מעט דרמות שקרו עוד לפני ארוחת הערב של הזוגות, ואנחנו כאן כדי שלא תפספסו אותן. זה התחיל מהשוק של מור על הקרבה בין רוני לנעם, המשיך עם פלירטוטים אפלטוניים של דניס עם, ובכן - נעם והסתיים בכניסה המפוארת של דובי ואריק. אלא שזה לא באמת נגמר שם.

כשדובי החלה לתחקר את הזוגות, היא קיבלה חקירה נגדית משלה, מה שגרם לאריק לפתוח את הקלפים על השולחן. גם שאר הזוגות סיפרו על התהליך שעברו, חוץ מדנית ואמיר שבחרו לשמור את הקלפים קרוב לחזה. משם לארוחת ערב אחת עם מבטים לכל עבר, וממשיכים אל הפרדת בנים-בנות מסורתית. קאט למשחק הריקודים של דובי שלא צלח, הערה אחת מאריק לא במקום ובכי בחדרי חדרים שהצליח לקרוע לנו את הלב. אז מה היו התגובות, ואיזה עוד דברים קרו השבוע שאתם חייבים לדעת? קבלו.

 1. ההודעה המרגשת

  זוכרים שסיפרנו לכם על סערת הרגשות של דובי? בטח זוכרים, הרי זה קרה לפני שורה וחצי. אז הבן של דובי, עומרי עמירה, פרסם פוסט מרגש לאחר שידור הפרק במוצ"ש, ובו התייחס למקרה. "לא חשבתי כמה קשה יהיה לראות את זה", כתב וחיזק את אימו. ומה לדובי נותר להגיד? כל הפרטים כאן.
  דובי עמירה (צילום: אור בן זריהן, צילום פרטי)
  המשפחה של דובי עמירה | צילום: אור בן זריהן, צילום פרטי
 2. סערה בתיבה

  דובי והבן הם לא היחידים שהחליטו להגיב למשבר, ולמעשה המקרה קיבל לא מעט תשומת לב מהצופים, מה שגרר ביקורת על דרך ההתנהלות של אריק במפגש הזוגות. בכמה קבוצות דיון בפייסבוק אודות חתונה ממבט ראשון, רוב הגולשים הביעו הזדהות עם מצבה של דובי. "הערב פשוט בכיתי יחד עם דובי", נכתב באחד הפוסטים ובאחר: "אריק, באמת לא הבנת שפגעת בדובי?". מה עוד כתבו ברשת? הנה הפרטים.
  דובי, חתונה ממבט ראשון (צילום: קשת 12)
  "הערב פשוט בכיתי יחד עם דובי". התגובות ברשת | צילום: קשת 12
 3. וואלה, זכינו

  דובי ואריק אמנם כבר כיבו את האור והלכו לישון בחדרים נפרדים, לא אחרי שאריק חיפש את המזלג שעוד יצליח להדביק את הפתק על המראה (עוד נגיע לזה), אבל בינתיים עצרנו לרגע את השעון וניסינו להבין - מה בדיוק למדנו מהערב הראשון של סופ"ש הזוגות? לא מעט דרמות עברו מעל ומתחת לשולחן ארוחת הערב, והנה התובנות שלנו מהן.
 4. הפתק ועונשו

  הסצנה שבה אריק חיפש את הספוט המושלם להדביק את פתק ההתנצלות לדובי, ולא התייאש אפילו כשהמזלג סירב בכל תוקף לעזור לו (בכל זאת, מזלג) תפסה את עיניהם של רבים מהצופים. לא מעט ניסו לזהות מה בדיוק אריק, שלא הבין במיוחד על מה הוא מתנצל, כתב שם. אם גם אתם ניסיתם להקפיא את התמונה ולפענח את הכתוב יש לנו בשורות טובות, כי עלינו על הנוסח המלא.
  אריק חביב (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  מה אריק כתב בפתק? | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 5. מסמר הערב

  נניח לדובי ולאריק רגע, ונעבור לזוג שמבחינתנו הצליח לנצח את סופ"ש הזוגות, או לפחות את ההתחלה שלו. למרות שרוני ונעם לגמרי נשפו להם בעורף, הדר ודניס הצליחו להרשים אותנו במיוחד. הדר, שסיפרה בעבר שקשה לה עם הצד החברותי מדי של דניס, הפגינה איפוק ושלא נאמר אהדה גדולה מאוד לבן זוגה, שתפס את מקומו כמסמר הערב בשולחן. במקום להתעצבן, כפי שראינו עד עכשיו, הדר אפילו די נהנתה מהסיטואציה ורק על זה מגיע לה שאפו ענק. מאורסת טרייה בטור אישי על השינוי שהשניים עברו.
  הזוגות מתכוננים למפגש המשותף (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, באדיבות ספורט 1)
  הדר ודניס על הגל | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, באדיבות ספורט 1
 6. הסודות נחשפים

  אם גם אתם רוצים להירשם לעונה הבאה של חתונה ממבט ראשון, נמצאים במרחק הקלקה אחת על שליחת הטופס ועדיין מתלבטים כי השאלות בראש לא עוצרות - זה בשבילכם. בזמן שהזוגות עדיין נמצאים בעיצומו של התהליך, ההרשמה לעונה הבאה כבר פתוחה, וזה הזמן שלכם לגלות את כל מה שצריך לדעת על המיונים. מה בדיוק מחפשים, איזו טעות אסור לעשות ואם לא ימצאו לכם התאמה? עדיין יש סיכוי גדול שתצאו עם זוגיות ביד. איך? בדיוק ככה.
  המומחים על הגר וניר (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  רוצים להירשם לחתונה ממבט ראשון? זה מה שאתם צריכים לדעת | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12