רגע לפני שנכיר את הזוג הבא שיעמוד מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:15, קשת 12), כדאי שנעצור לרגע ונעשה סדר במה שהיה לנו השבוע. אז הנה תקציר האירועים הקודמים: הכרנו זוג חדש, משוחרר ושזוף, בלי הרבה שורשים, אבל עם הרבה חופש בעיניים. בינתיים, הכלה הסרקסטית והחתן המנומס בירח דבש שהתחיל מעולה אבל נגמר בדרמה לא קטנה, והזוג בפרק ב' שמאחדים כתובת מגורים ומתרגלים לחיי היום יום ביחד, בין עוגה של בוקר לריקודים על שולחנות בערב. כמו שבטח הבנתם, יש המון חדש על הפרק, ורגע לפני שנמשיך הלאה, אלה הרגעים שאסור לכם לפספס.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

 1. רואים כפול: מאיפה דובי מוכרת לנו?

  אז נכון, דובי עמירה יש רק אחת, אבל מאז פרק הבכורה לא הצלחנו להשתחרר מהמחשבה למי הכלה דומה? אז יצאנו במסע חיפושים והרמנו מחקר מעמיק ואמפירי, עד שהצלחנו למצוא את הנשים המפורסמות שנראות כמו העתק כמעט מדויק שלה. אז מי נכנסו לרשימה? שחקנית מיתולוגית, רופאה מנוסה, כלה לשעבר, והאמא של כולנו (כמעט), אה וגם פוליטיקאי אחד שלא יכולנו להתעלם ממנו.

  דובי עמירה ומג ראיין (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון | אימג'בנק/GettyImages, קשת 12)
  שתי טיפות בלונד. דובי עמירה ומג ראיין | צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון | אימג'בנק/GettyImages, קשת 12

 2. הלכה לשחק עם ילד אחר

  המומחים מצאו לרוני לוי שתי התאמות בפוטנציאל, האחת היא נעם קציר, איתו בסופו של דבר עמדה מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון, והשנייה הייתה עדי לישע, אדם השונה לחלוטין מהחתן הנבחר. לישע סיפר השבוע ל-mako על התחושות שאחרי הצפייה בפרק - האם הוא מרגיש פספוס או החמצה על כך שלא המשיך בתהליך, ומה חשב על הכלה שכמעט והייתה שלו? ספוילר: הוא כבר המשיך הלאה.

  עדי לישע (צילום: מתוך
  משניים יוצא אחד. עדי לישע ורוני לוי | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת 12, ירין טרנוס

 3. ים של דמעות

  הדר ברייר העידה השבוע שגברים בוכים הם טרן אוף רציני עבורה, ובמילים כאלה ואחרות אמרה לבן זוגה, דניס רוסקוב, להשאיר את הרגשות עמוק בפנים. הוא, לעומתה, דווקא לא התבייש להודות שיש סרטים מצוירים שמצליחים להוריד לו דמעה או שתיים. אלא שבטור אישי, הארוסה הטרייה שלנו, לא הצליחה להתחבר ל"בכיפוביה" של הכלה, וחשבה שבן זוג שברירי הוא דווקא הדבר הכי טוב שהיא יכולה לבקש. תכינו את הטישו.

 4. יפה כלבנה: השמלה של רוני לוי

  נוצצת, רומנטית ופשוט בטוחה, השמלה של הכלה הטרייה השאירה אותנו ללא מילים. השילוב בין גלאם לבוהו-שיק טהור עשה את העבודה בצורה מושלמת, היא נראתה קלילה אבל נסיכותית, והתאימה בדיוק לאופי החופשי שלה. את ההתלהבות של נעם קציר היה קשה לפספס, אולי בגלל היופי של הכלה אבל אולי גם קצת בגלל השמלה של המעצבת ערבה פולק. רוצים לדעת מה חשבה מי שאחראית על הקסם? הכל כאן.

  אלבום החתונה של רוני ונעם (צילום: ירין טרנוס)
  בואי כלה. רוני לוי ונעם קציר | צילום: ירין טרנוס