אם עד לפני כמה שבועות עדיין הסתגרנו איש איש בביתו, עכשיו כבר אפשר לסגור את הקורונה בבידוד משלה - עד הגל הבא לפחות. בינתיים, גם משתתפי חתונה ממבט ראשון יוצאים מהבתים לנשום קצת אוויר, מה שמעלה את מדד הסקרנות שלנו לשיא. מי נפגש עם מי ובאיזה הקשר, איפה הסטוריז האלה צולמו ומה בדיוק קורה עם התמונות של דנית ואריק? הנה התשובות לשאלות.

 1. הרומן האסור

  לבודדים שלא הצליחו לעקוב אחרי השמועות על הרומן האסור בין דנית לאריק, הנה תקציר האירועים: סלפי משותף אחד בין השניים, שכזכור נמצאים בעיצומה של זוגיות טלוויזיונית עם אנשים אחרים, הצליח להרעיד את הרשת. הגולשים בעיקר הופתעו מפער הגילים ביניהם, והציפו את השאלה - האם השניים באמת ביחד? עכשיו דנית מגיבה על השמועות, וזה מה שיש לה להגיד.
  דנית ואריק. מאי 2020 (צילום: מתוך instagram)
  דנית מגיבה לשמועות | צילום: מתוך instagram
 2. פה חשדנו

  זאת לא הפעם הראשונה שסטורי של משתתפי התוכנית מעלה בנו חשדות בנוגע לעתיד הקשר. רוני ונעם כבר העלו שני סטוריז שגרמו למוח שלנו לעבוד שעות נוספות, ועכשיו אלה מור ומאור שמצטרפים אליהם. חדי העין מבינינו, הצליחו לזהות שהשניים שהו באותו הזמן ובאותו המקום יחד, ולא ברור האם גם שאר המשתתפים הצטרפו אליהם או שהם היו סולו. אל תשכחו שלא מזמן מור העלתה תמונה משותפת שלה ושל מאור ומיד מחקה אותה. אז מה אתם אומרים - יש עתיד?
  מור לרמן ומאור פינקלשטיין (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  הסטוריז שגרמו לנו לחשוד | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 3. נמנום קל

  אחרי לא מעט דרמות בסופ"ש הזוגות, שכללו את העקיצות של אריק, ריב הדמעות של הגר וניר והנמנום שמור תפסה במושב האחורי כשראתה פתאום מאור אחר מול העיניים, עוררו לא מעט תגובות ברשת. ביניהם גם דנה זרמון ויוגב אלקיים שהגיעו לחדשות הבוקר עם דעות נחרצות על מה שקרה שם. "לא משנה כמה מור נפגעה, היא לא יכולה ליצור מצב של ניתוק מוחלט", הבהירה דנה. ומה יוגב תרם מניסיון העבר שלו? הנה הפרטים.
  יוגב אלקיים ודנה זרמון על סופ"ש הזוגות (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , באדיבות ספורט 1)
  מה להם יש להגיד על סופ"ש הזוגות? יוגב אלקיים ודנה זרמון | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , באדיבות ספורט 1
 4. חומות של תקווה

  כבר הזכרנו את ריב הדמעות של הגר וניר? הזכרנו. אז בואו נדבר עליו קצת. לאורך העונה טיפסנו על הרים וצללנו יחד במים העמוקים של הגר וניר, ועם כל צעד שהם לקחו קדימה - ככה התפללנו שלא ילכו שניים לאחור. והם תמיד הלכו. אלא שבריב האחרון משהו השתנה, ואחרי שיחת גברים קצרה בין ניר, דניס ונעם, נראה שהראשון סוף סוף התחיל להראות גם את עצמו. מן הסתם הגר שמה לב, איך אפשר שלא כשהבחור דומע, ומכאן נראה שהריב שלהם זה הדבר הכי טוב שקרה להם.
  הגר וניר בירח הדבש (צילום: הגר משה | mako)
  למה הריב הזה הוא הדבר הכי טוב שקרה להם? הגר וניר | צילום: הגר משה | mako
 5. מכת גלים

  הוא היה הכוכב הבלתי מעורער של סופ"ש הזוגות, סובב את המבטים של הנשים והגברים ועכשיו התגובות ברשתות החברתיות לא מאחרות להגיע. לא, דניס, לא מדברים עליך אלא על בגד הים הכחול של רוני כמובן. אז מן הסתם שלא יכולנו להתעלם ממנו, וגילינו מאיפה רוני רכשה אותו. יש חדשות טובות ורעות, ממה תרצו להתחיל קודם?
  בגד הים של רוני (צילום: צילום מסך)
  הכוכב של הסופ"ש - בגד הים של רוני | צילום: צילום מסך
 6. מלון רות צפת

  במשך יומיים שלמים בילו הזוגות של חתונה ממבט ראשון במלון רות צפת, ובהפקה טוענים שהוא לא נבחר סתם. אחרי שצפינו יחד איתם בשקיעות מול הר מירון, אכלנו יחד באותה ארוחת ערב ראשונה והשתכשכנו בבריכה עם המתנפחים, קיבלנו הצצה קטנה אל מאחורי הקלעים. אז מי ישן בחדר שבו התארח ראש הממשלה, וכמה עולה לילה במלון? הנה התשובות.
  מלון רות (צילום: אייל מריליוס)
  איזה זוג ישן בחדר הכי שווה? | צילום: אייל מריליוס
 7. במקום הראשון

  אם ביריית הפתיחה של הסופ"ש דובי עוד כיוונה למטרת החברות עם אריק, כבר בדקות הראשונות של המפגש עצמו, היה ברור שהלביאה והסוס כבר לא ייכנסו לתיבה יחד, לפחות לא בסופ"ש הזה. מכאן לריקוד ההיכרות שלה, להערה העוקצנית שלו, לבכי קורע הלב שלה ולפתק התנצלות שלו שעורר סערה ברשת. כל זה, ויום אחרי היא כבר קמה עם חיוך מושלם על הפנים. רק על זה, מגיע לה שאפו מאיתנו וזו גם אחת הסיבות למה דובי היא המנצחת הגדולה של הסופ"ש.
  דובי, חתונה ממבט ראשון (צילום: קשת 12)
  המנצחת של הסופ"ש - דובי עמירה | צילום: קשת 12