ההתחלה של מור ומאור לא הייתה פשוטה, אבל בפרקים האחרונים של חתונה ממבט ראשון ראינו איך חישוב מסלול מחדש יכול להעלות אותם על הגל. אלא שגם בדרך הזאת, נראה שיש כמה חילוקי דעות, ובפרק הבא (שבת אחרי החדשות, קשת 12) הם פותחים את נושא המגע מול החברים של מור.

זה התחיל כשהחברים גיששו מה קורה בגזרה הרומנטית, והאם השניים כבר ישנים יחד. "הרומנטיקה עדיין לא קיימת, אנחנו בשלב של ההיכרות", הבהירה להם מור, בזמן שאלה טענו שהיא אמורה להגיע כבר בדייט הראשון או השני. אלא שמור לא הסכימה איתם: "בעיניי זה בולשיט, קודם צריך אינטימיות רגשית ואז אינטימיות פיזית".מי שלא בדיוק הסכים איתה הוא בן זוגה לתוכנית, שאמנם הבין מה היא אומרת אבל טען שאצל שני המינים זה עובד אחרת. "הם שואלים איך לא התנשקתם, איך אתם לא ישנים ביחד, אז אני אומר בסוף יש פה גבר, יש פה אישה, אצל גברים זה טיפה בא יותר בקלות, יותר בסבבה, אצל נשים זה קצת יותר מסובך".

אלא שלמור זה לא הספיק, והיא ביקשה לדייק את המילים שלה. "שמעתי את מה שיש לך להגיד וזה לא חדש לי. אני בחורה שכל מה שקשור לאינטימיות פיזית מגיע בשלב יותר מאוחר", בשלב הזה היא פנתה למאור: "אני לא יודעת עד כמה אנחנו דיברנו על זה, מבחינתי בראש ובראשונה אינטימיות רגשית. אני מרגישה שרק עכשיו אני מכירה אותך כבן אדם, עזוב כבן זוג, מבחינתי הבסיס להכל זו חברות, אז עד שלא נצלח את השלב הזה, מבחינתי אינטימיות זה לא".