דנית ליבנת כבר מתרגלת לחיים המשותפים עם אמיר זהבי, אבל בין המקלחות של ג'ינג'ר בים לחיבוקים של אמיר בלילה (לג'ינג'ר, כן?) נראה שמשהו עדיין לא מסתדר לה עד הסוף. בפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (הערב אחרי החדשות, קשת 12), היא פותחת את הנושא מול יעל דורון ומודה שלא תעמוד בעוד פרידה קשה: "אני לא מסוגלת להתרסק עוד פעם כמו שהתרסקתי".

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

מסתבר שדנית עדיין לא מצליחה להשתחרר ממערכות היחסים בעבר, כך שהיא כבר מכינה את עצמה לגרוע מכל. "אני כל כך מפחדת לעשות משהו שיגרום לו לברוח ממני כמו שברחו ממני כבר", היא מסבירה בפגישה, "יש רגעים שאני מאוד מפחדת שהוא יפגע בי, גם כשאמיר אומר לי שהכל טוב. זה לא שאני לא סומכת עליו, אבל זה משהו שהוא טבעי אצלי כבר. זה מן מנגנון שאני מכינה את עצמי למשהו לא טוב, ואני לא מצליחה לשחרר את זה".

אולי זו האינטואיציה הנשית ואולי אלה באמת הצלקות מהעבר, אבל נראה שדנית שמה לב שמשהו לא לגמרי מסתדר בקשר עם אמיר, שכזכור הודה שהוא לא נמשך אליה כפי שהיה רוצה. "זה מבאס אותי שאני לא מצליחה לתת בו אמון, לא בגללו אלא בגלל הצלקות שיש לי מהעבר. וזה מבאס אותי שמבחינתי עכשיו זה נראה טוב, אבל תמיד יש לי את המחשבה הזאת בראש שאולי יש משהו מתחת לפני הקרקע שאני עדיין לא מודעת אליו וזה פתאום יבוא לי בהפתעה". אז אינטואיציה או מה?