רגע לפני סיום החופשה הרומנטית שלהם ומעט לפני שלב ההחלטות, הדר ודניס עלו הקרח באייס מול באילת ושברו כל חלקיק שנשאר ממנו ביניהם. בפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12), הדר חוגגת יום הולדת, ודניס מביא לה מתנה שכולה הצהרת כוונות אחרת גדולה לקראת רגע האמת. "יום הולדת שמח גוזל קטן", הקריאה הדר מהברכה של דניס, שניסה לשמור על יציבות מסביבה מבלי להתרסק על הקרח, "שתדעי שמבחינתי המסע שלנו רק מתחיל".

הצלילה של הדר ודניס (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12)
רמזו לנו על עתיד הקשר? | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12

אחרי הברכה הגיעה המתנה - זוג כרטיסי טיסה למדריד, כחלק מהסכם הפשרה שלהם סביב הטיסה של דניס ליפן עם החברים. דניס הבטיח לה טיסה משותפת, והנה הוא עומד בהבטחה. "היה לי חשוב להראות לה את הכוונות שלי", אמר דניס, "להראות לה שאני פה ואני רואה אותנו ממשיכים להכיר אחד את השנייה. התוכנית נגמרת, אנחנו לא".

"זו הייתה הצהרת כוונות יותר מטיסה", גם הדר התייחסה לעתיד שלהם, "הוא לא מפחד להיות בזוגיות והוא רוצה ללכת עם זה עד הסוף. הביטחון שלו גורם לי להמשיך עם זה הלאה. אני ממש מאושרת. כיף לי וטוב לי". ואולי בכלל מדובר בהצעת שוחד? "זה רק במידה ותסכימי להישאר איתי בהחלטות. זה לא מחייב", הבהיר דניס להדר שענתה בהומור: "אתה משחד אותי".