כבר הכרנו את כל הזוגות של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, בקשת 12), אבל עכשיו כבר צפות הבעיות היותר עמוקות של הזוגות הוותיקים יותר והוותיקים פחות. לשם כך, פרשנינו לענייני אהבה וזוגיות, שירי קופפרברג ולירן לוי, שעברו את זה יחד ויכולים ללמד את שאר הזוגות דבר או שניים, מגיעים לתוכנית של גלית ואילנית מדי שבוע ומלמדים את הזוגות מה נכון לעשות ומה פחות. הפעם, הם התמקדו באמיר זהבי ובאריק חביב, וסיפרו לנו למה הטעות היא דווקא שלהם.

"מה היה כל כך דחוף לאמיר להצהיר שהוא לא נמשך לדנית, כבר בפעם הראשונה שהוא דיבר מול מצלמה?", תהתה שירי. "תן לזה צ'אנס, זה הקונספט של התוכנית הזאת. כבלת את עצמך למילים ועכשיו לך תחזיר את הגלגל אחרי שיצאת בהצהרות כאלה. יש משיכה ראשונית ויש משיכה שמגיעה עם הזמן". 

הזוגות מתרגלים לחיים המשותפים
נהנה מהעוגה למרות הכל? דנית ליבנת ואמיר זהבי | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

"אני לרגע לא אמרתי שאני לא נמשכת ללירן", הוסיפה שירי. "אפילו לא נתתי לעצמי לחשוב על קטע של משיכה ומגע. אבל ברגע שכבו המצלמות – אש וניצוצות".

ומה חשב על כך לירן? "הוא מתעסק הרבה באיך דנית תתנהג ותגיב כשהיא תראה את זה, ופחות מתעסק באיך לנסות להתקרב", אמר לירן. "יכול להיות שאחרי שהוא יכיר צדדים נוספים אצלה הוא ימשך אליה, והדברים ישתנו. אבל ברגע שאתה מתעסק בדברים האלה, אתה מאבד את עצמך ואת המטרה שלך. גם שירי קצת סגרה את עצמה, אבל היא לא השלתה אותי. היא לא התקרבה אליי ולא ישנו ביחד". 

אז למרות שאמיר לא נמשך לדנית, דווקא כן יש ביניהם מגע וליטופים, והם אפילו ישנים ביחד. "אני בטוחה שהוא גם נהנה מהעוגה", הוסיפה שירי. "קצת לא הוגן".

הסצנה של דובי עמירה ואריק חביב באוטו גרמה לכולם לזוז באי נוחות, ונראה שאריק עדיין מתקשה לשחרר את מה שקרה בחתונה. "גם החופה שלי לא הייתה קלה, אבל לקחתי את זה למקום אחר", הודה לירן. "אז חשבתי שאנשים ילמדו מהדרך הזאת. לא זכרתי את זה לרעתה, שחררתי. דובי עשתה מה שהיא עשתה בחתונה, אף אחד לא שופט אותה על זה. אבל הגיע הזמן לשים את זה בצד. זה שאריק נתקע על זה, מביא אותו למדרון חלקלק, כי ברגע שרק את זה הוא זוכר, הוא לא יכול לעשות שום דבר אחר". 

ומה שירי חושבת על מור לרמן, הכלה החדשה של מאור פינקלשטיין? "היא מהממת כבן אדם, זו מישהי שהייתי רוצה שתהיה חברה שלי, אבל הרגשתי שהיה שם וואן מן שואו".