סופ"ש הזוגות של חתונה ממבט ראשון הופך בכל שנה מחדש לאירוע מכונן במערכות היחסים של הזוגות. בפעם הראשונה, כולם מתכנסים ופוגשים זוגות דומים להם, שעברו ועוברים את אותן החוויות ומתמודדים עם אותן הבעיות. זה גם הזמן המושלם של הזוגות לבחון את עצמם ביחס לאחרים ולנסות למצוא את החוזקות והחולשות שלהם. 

בפרק ששודר אמש (שבת) כל הזוגות נפגשו בפעם הראשונה והתחילו להכיר אחד את השני. בזמן שדובי עמירה ניסתה להצניע את העובדה שהיא ובן זוגה בתוכנית, אריק חביב, לא נמצאים בקשר כל כך טוב, הוא החליט להיות כנה עד הסוף והודה שלא. בהמשך, כשניסתה דובי לשחק עם שאר הזוגות משחק תנועה, הוא לא שיתף פעולה ופגע בה, מה שגרם לה לסערת רגשות. 

צופים רבים התקשו להישאר אדישים למצבה של דובי ושלחו לה חיזוקים רבים, עליה גם הודתה ברשתות החברתיות. "אני מוצפת רגשות, פרגון, אהבה והודעות", כתבה, "היה לא פשוט לראות את עצמי חשיפה ופגיעה. זה החזיר אותי לרגע בו ניסיתי לאסוף את כל תעצומות הנפש כדי לא לקחת חלק בשיח לא מכבד. תודה רבה לכל מי שבחר לעצור ולהביע אמפתיה". 

View this post on Instagram

אחרי הפרק של אתמול אני מוצפת רגשות, הודעות, פרגון ואהבה מכל כיוון - כמוכם, היה לי לא פשוט לראות את עצמי כל כך חשופה ופגיעה, . זה החזיר אותי שוב לרגע ההוא שבו ניסיתי לאסוף את כל תעצומות הנפש כדי לא לקחת חלק בשיח שלא מכבד את השותף שלי למסע האמיץ הזה... לאורך כל התהליך וגם ברגעים אלו אני מקפידה על כך. . תודה רבה לכל מי שבחר לעצור להביע אמפתיה ולכתוב מילים חמות ומרגשות כל כך!♥️ . . . #מאמינהבעצמי #מסעאלעצמי #לשוןהרעלאמדבראליי #כותבתמהלב #חתונהממבטראשון #קודםכלאת #אהבת_אמת #אשהלאשהמלכה #ii_community

A post shared by דובי עמירה (@dobi_amira) onעוד מישהו שלא היה יכול להישאר אדיש לבכי קורע הלב של דובי היה עומרי, הבן שלה, שפרסם פוסט מרגש באינסטגרם שגם לנו לבכות שוב. "אמא שלי היקרה, החיים שלי", כתב, "כמה שאני אוהב אותך, כמה שאני לומד ממך. את לא מפסיקה למלא אותנו בחוכמה, ענווה, חמלה וטוב לב. אני זוכר שהתקשרת אליי אחרי והלב שלי נשרט, לא חשבתי כמה זה יהיה קשה לראות את זה על המסך. אמא, תהיי גאה במי שאת, את עושה את מה שכולם מפחדים לעשות בסיטואציות חברתיות, לשבור את הקרח בתמימות שמכסה מבוכה ענקית".

 

View this post on Instagram

אמא שלי היקרה! החיים שלי! כמה שאני אוהב אותך! כמה שאני לומד ממך, כל החיים אני שואב ממך ידע ואת כמו אבן שואבת לי לטוהר ולתאיר לא מפסיקה למלא אותנו בחוכמה, בענווה, בחמלה, בטוב לב! אני זוכר שהתקשרת אליי אחרי והלב שלי נשרט, לא חשבתי כמה זה יהיה קשה לראות את זה ככה כל המסך! אמא, תהיי גאה במי שאת, את עושה את מה שכולם מפחדים לעשות בסיטואציות חברתיות, לשבור את הקרח בתמימות שמכסה מבוכה ענקית! אני אוהב אותך וגאה שאת אמא שלי! @dobi_amira #חתונהממבטראשון #אמאישרקאחת

A post shared by Omri Amira (@ohm_sounds) on