העונה השלישית של חתונה ממבט ראשון התחילה בהפתעה גדולה, עם דובי עמירה ואריק חביב, זוג בפרק ב' שנפגש לראשונה מתחת לחופה. רק שלא הכל הלך שם חלק. טוהר עמירה ותאיר אפשטיין, בנותיה של הכלה, עמדו יחד עם אחיהם וילדיו של החתן, וניסו לגרום לאמא שלהן להתרכז מעט יותר בטקס. בראיון בחי בלילה, הן סיפרו על הדרמה הגדולה שנוצרה סביב האינטראקציה בין דובי לאריק מתחת לחופה, ועל היחסים המורכבים של אמם עם בן זוגה לשעבר.

"אמא שלי עברה הרבה דברים בחייה, זה היה המשבר הקשה ביותר", שיתפה טוהר על הקשר הקודם של אימם, בעוד אחותה תאיר חיזקה את הדברים: "הוא גם היה המורכב ביותר. צריך להבין שאותו בן אדם היה דמות מאוד משמעותית אצלנו בבית, הוא ליווה אותי לחופה. כשבסוף גילינו שהיו כמה נשים מעורבות, זה היה פשוט מעוות. אתה אומר לעצמך 'איפה חייתי עד היום?', זאת לא הייתה בגידה, זה היה הרבה יותר מזה".>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

ובכל זאת, דובי החליטה לקחת החלטה אמיצה ולעמוד מתחת לחופה עם אדם שזר לה לגמרי. בטקס עצמו היא הייתה מאוד מרוגשת, אבל לא הסכימה להחזיק את היד לאריק. "זה היה רגע מאוד מרגש שלא חשבתי שיקרה אי פעם", הבהירה טוהר, "לא דמיינתי שאנחנו נעמוד באיזושהי סיטואציה כזאת. אני חושבת שהרבה רגשות התנקזו לרגע הזה של החופה, בין אם מבוכה שזה הולך להיות משודר בפריים טיים שכל מדינת ישראל צופה בו, ובין אם זו התרגשות וציפייה מאוד גדולה שאולי היא באמת הולכת לפגוש מישהו שישנה לה את החוויה האישית שלה בזוגיות אחרי שנתיים לא פשוטות שהיא עברה".

"כשגילינו שהיו כמה נשים מעורבות בסיפור, זה היה פשוט מעוות. אתה אומר לעצמך 'איפה חייתי עד היום?', זאת לא הייתה בגידה, זה היה הרבה יותר מזה"

תאיר אפשטיין

 

גם בנוגע לטענות על המגע שלא קרה בין הזוג הטרי, התייחסה טוהר: "אנחנו חונכנו שמגע צריך להגיע אחרי אינטימיות. אישה בת 57 שנכנסת עם הילדים שלה לתוך החופה, לא בטוח שיהיה לה נוח לתת ישר יד או להתמסר מול הילדים שלה והמצלמות". תאיר תמכה בה, והוסיפה שהיא דווקא חושבת שזה אף הגיוני יותר, "זה יותר טבעי לא להחזיק יד לבן אדם בשתי דקות הראשונות שפגשת אותו, מאשר להתחבק ולהתנשק איתו, אז היא אמרה לו 'יש עוד זמן לידיים, רגע בוא נכיר'. זה נראה לי יותר נכון".

רגע האמת: טקס החופה של דובי ואריק
"זה יותר טבעי לא להחזיק יד לבן אדם שפגשת לפני שתי דקות". דובי ואריק | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12