אחרי התחלה מעט מהוססת נראה שרוני לוי ונעם קציר, שהכירו תחת החופה של חתונה ממבט ראשון (מוצ"ש, ב-21:15 בקשת 12), כבר מתחילים להתקרב. בזמן שהשניים הכינו ארוחת ערב ביתית יחד, רוני נפתחה בפני נעם וסיפרה לו על הילדות בצל מלחמת האזרחים הקשה ביוגוסלביה. "כשהייתי בת שבע, פרצה מלחמת אזרחים בסרייבו שהייתה אז בירת יוגוסלביה. בגלל שהמשפחה שלנו הייתה פעילה בקהילה היהודית, הם קיבלו הקצבה של שני מקומות להברחה ובחרו בי ובאמא שלי".

רגע האמת: החופה של רוני ונעם
רוני ונעם מתחת לחופה | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת

"זה היה מצב שאתה נפרד מהמשפחה ואתה לא באמת יודע אם תראה אותה כי יש המון המון הרוגים", המשיכה לשתף בסיפור חייה, "זו הייתה מלחמה אכזרית. אני כמובן הבנתי שסבתא נשארת ושאני קצת נפרדת גם מהאמא שגידלה אותי עד הרגע הזה. בעצם שם נפרדנו. היה להם קשה מהבחינה הזו שהם היו אנשים מאוד מוצלחים, ואז פתאום מגיעה המלחמה ואתה יוצא בערך עם שקית וזהו, זה כל מה שיש לך. משם אתה מתחיל את החיים שלך במדינה זרה, שאתה לא מדבר את השפה והכל מאחור נלקח".

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

אחרי שנפתחה בפניו, נראה שנעם הבין מעט יותר את המקום ממנו בת זוגו מגיעה: "עכשיו הרבה יותר קל להבין למה היה כל כך חשוב לה עניין הבית", אמר, "זאת נראית לי בחירה קשה לעשות בגיל כל כך צעיר, להחליט עם מי להישאר ולעזוב מדינה כשהכל מתפרק מתחת לרגליים שלהם. אפשר להבין איך היא מי שהיא היום בגלל כל העבר שלה".