ההיכרות של הדר ודניס מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון הייתה כמעט אוטופית. שניהם לא הפסיקו לחייך והיו מאוד נרגשים, האמהות התחברו ובין הזוג הטרי נוצרה כימיה שהיה קשה להתעלם ממנה. בנוסף לזה, שניהם הבינו כבר בערב החתונה שלא כדאי להם לקחת את השני כמובן מאליו ושהם יצטרכו להשקיע הרבה מאמצים כדי שהקשר הזה יעבוד. על פניו, ההתאמה ביניהם הייתה מושלמת. 

אבל לא כל הנוצץ זהב ולמרות החיבור הראשוני הטוב, כבר בירח הדבש בניס שבצרפת התחילו לצוץ פערים אישיותיים שמנעו מהשניים להתאהב עד מעל הראש. במרכז ההתנגשות - הגינונים הג'נטלמניים של דניס, כשהשניים ניסו להבין האם זה בכלל ראוי שדניס יפתח עבורה את הדלת. 

ירח הדבש: הדר מחליטה לתת לדניס צ'אנס
מתוך חתונה ממבט ראשון 3 | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

אבל עוד לפני שהם יצליחו למצוא את התשובה לשאלה (ובהצלחה לדני ויעל), הזוג יחזור לישראל ויעבור לגור ביחד, רק כדי לגלות שיש בעיות הרבה יותר גדולות מזה. בפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:15, קשת 12), הדר מגלה את היתרונות שמערכת יחסים עם ג'נטלמן מביאה איתה, כשהיא עוזבת את דירת השותפות המתפרקת שלה, לטובת הדירה הפוטוגנית של דניס בקומה ה-49 באחד ממגדלי היוקרה בגבעתיים. 

כבר בכניסה היא פוגשת את התחרות האמיתית שלה על ליבו של דניס - החתולה שלו, אבל מה שהיא רואה בתוך הדירה הוא זה שגורם לה להתלהב באמת. "וואו איזה מטורף, מה זה? זה מפחיד", התפעלה כשראתה בפעם הראשונה את הנוף שישתקף מולה בכל בוקר, "מה זאת הדירה הזאת דניס? זה לא מצחיק, איפה הדירה שלך באמת?". 

ירח הדבש: הדר ודניס מנסים לשבור את הקרח
מתוך חתונה ממבט ראשון 3 | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

אחרי ההלם הראשוני, הדר החליטה לשבור את הקרח ולהעניק לדניס מתנה קטנה להתחילת החיים המשותפים שלהם ונדמה שהיא קלעה בול למה שהוא היה צריך. דניס הופתע לחיוב והיא כתגובה אמרה במודעות מוחלטת "אני לא רעה כמו שאני נראית". האם אנחנו מתחילים לראות את הניצנים של אהבה מטורפת? רק הזמן יגיד.