שירי קופפרברג ולירן לוי, שהכירו תחת החופה של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:15, קשת 12), התארחו היום (שישי) אצל גלית ואילנית. השניים התייחסו למעבר של רוני לוי ונעם קציר למגורים משותפים. "רוני הגיעה למצב שהיא כנראה רוצה פחות להיות באיזשהו מגע עם נעם, אז היא מנסה להתעסק בדברים אחרים", אמר לירן. "אני זוכר שכשאנחנו עברנו לגור ביחד בפעם הראשונה, שירי ברחה להתעסקות אחרת". "רוני אמרה בהתחלה שהיא מחפשת קרקע. גם כאן היא אמרה שהיא מיד מסדרת, מארגנת ומנקה", ניתחה שירי, "זה חלק מזה שאין לה מקום יציב. היא כל הזמן מטיילת בעולם".

לירן התייחס לדמיון, הן פיזי והן פנימי, בינו לבין נעם. "קודם כל הוא גבר נאה, אבל גם הקושי בתחילת הזוגיות מאפיין גם כן דמיון מסוים. גם לו קשה בהתחלה וגם לנו היה קשה. אבל הנה אני ושירי, הצלחנו לגשר על הפער שהיה בנינו".

שירי דיברה לקושי של הגר להיפתח בפני ניר, וטענה כי קשה להיכנס למערכת יחסים אחרי הרבה זמן לבד. "זה קשה מאוד להכניס בן אדם. אנחנו גם חוסמים ואתה בונה לעצמך מה שמתאים לך ומה שנכון לך. אתה מתקבע בסטנדרטים שאתה קובע. ככל שנמצאים יותר זמן לבד ברווקות מאוחרת נשרטים לגמרי".

הגר וניר בירח הדבש
הגר וניר בירח הדבש | צילום: ניר פור | mako

הזוג התייחס גם  לדמיון הרב בין דנית ואמיר. "אני חושבת שזו יכולה להיות בעיה. האיזון ביני לבין לירן זה שיש את השוני הזה", סיכמה שירי.