רגע לפני שהיא נכנסה מתחת לחופה עם מאור פינקלשטיין, מור לרמן ערכה מסיבת רווקות חגיגית לכל החברות שלה. בקטע שלא שודר על המסך, אפשר לראות את ההתרגשות והחששות שלה לפני החתונה . ולא רק זה, עוד לא מעט קטעים בלעדיים מחכים לכם בקבוצה הרשמית של חתונה ממבט ראשון בפייסבוק - למומחים בלבד. אז אם אתם חושבים שאתם מומחים בכל הנוגע לתוכנית, אין מצב שאתם עדיין לא שם.

בחזרה לענייננו, כמו שכבר הספקנו להכיר את הפרפקציוניזם של מור, גם הפעם היא ארגנה אירוע מושקע ומוקפד עד הפרטים הקטנים ביותר. במסיבה היא הפצירה בכל חברותיה לשמור על קוד הלבוש אותו הגתה לקראת אירוע החתונה – הגעה בלבוש לבן בלבד.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

"כולן מצאו שמלה לבנה ליום רביעי?", שאלה את מור את חברותיה. "זה יהיה יפה, אתן תראו, כולם יבואו בלבן, תהיה אווירה חגיגית. זה יהיה מהמם, זה יהיה מדהים". למרות הרצון לשלוט בסיטואציה, כולל בלבוש של האורחים, מור הבינה שיש בעייתיות מסוימת בדרישה הלא ממש שגרתית שלה. "איך הצד של החתן יגיב, זה הפחד שלי: 'מה היא חושבת, עכשיו שמלה בלבן? קניתי כבר שמלה'. זה מטורף, פתאום הם הולכים לקבל הודעה – חבר'ה, הכלה ביקשה לבן".

אלבום החתונה של מור ומאור
אז מור, קיבלת את התשובה שלך? | צילום: לירון סער

מעבר לחששות לגבי קוד הלבוש, מור שיתפה את חברותיה גם בתהיות שלה לקראת החתן שתפגוש. "עכשיו אני מתחילה להתרגש. אני מתה לדעת מי זה הולך להיות, מה הוא? גבוה, נמוך, קירח או עם שיער? צבע עיניים? מה הוא עושה בחיים, עצמאי או שכיר? איפה הוא גר? אני צריכה לעבור דירה כאילו, מה קורה?".

כמו ששמענו כבר מהמומחים, גם במסיבת הרווקות מור הודתה שבעבר היא נמשכה רק לטיפוסים מסוימים, אך מרגע שמציאת זוגיות הפכה למשימת חייה, היא ניסתה להרחיב את הטווח. "אמרתי שבעבר היה לי ממש טייפקאסט וגיליתי שבשנתיים האחרונות פשוט אין לי. אני צריכה מישהו שיתפוס אותי, צריך בעיקר כריזמה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני צורות".