חילופי הדברים בין דובי עמירה לאריק חביב בפרקים האחרונים לא היו קלים לצפייה. במיוחד כשאריק טען שהוא בכלל לא נמשך, מה שגרם לדובי לעזוב את הכל ולהכריז שהיא לא ממשיכה בתהליך. בפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12), דני פרידלנדר מבקש מהקולגה יעל דורון להגיע גם כן לפגישה עם הזוג, ונראה שהרוחות סוערות מתמיד. "משיכה, כימיה, אינטימיות", פתחה דובי ופנתה לאריק, "אתה אומר שחשוב לך להגיד את האמת, ואני שואלת אותך – 'אריק, אתה נמשך אליי?', לא. אז מה אני אמורה להרגיש?".

 >> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

בתגובה, אריק ניסה להבין מה בדיוק קורה בצד השני, ושאל אם היא בכלל נמשכת אליו. "עכשיו אני לא אענה על זה גם", היא הבהירה, "ואתה יודע למה אני לא אענה על זה? כי הרגשתי שזה אישיו אצלך, הקטע הגופני והפיזי וזה לא נתן לי להתקרב. אני לא אמרתי שאין לי משיכה פיזית, לא אמרתי דבר כזה בכלל".

יעל התערבה בשיחה וביקשה מדובי להגיד ישירות, מה היא באמת מרגישה. "כן, אני נמשכת מאוד, אבל אני רוצה להגיד עוד משהו על הקטע הגופני. אני אמרתי כמה פעמים, הדברים צריכים לקרות בטבעיות, פעם אתה לוקח יד, פעם מתחככת הכתף, אבל לא הרמת שום דרך לקטע הזה, אז כשאמרו לי שלא נמשכים אליי, אני בסופו של דבר אישה אתה יודע. לשמוע שלא נמשכים אליי זה לא נעים".

נראה שאריק הבין את הכנות של דובי, ומיהר להתנצל: "אני טיפה מבולבל למען האמת, קודם כל, אני מצטער אם פגעתי. אמרתי מה שאמרתי וזה היה בלהט הדברים. אני כמובן מכבד כל החלטה". אז האם דובי תחליט להמשיך בתהליך או להפריד כוחות? נחכה ונראה.