אוטוטו זה קורה - אחרי 42 יום של תהליך שכלל חתונה, ירח דבש, מגורים משתתפים ואין ספור רגעים שמחים ושמחים פחות, הזוגות של חתונה ממבט ראשון צריכים להחליט - האם להישאר יחד או להפריד כוחות? רגע לפני שנראה מה הם החליטו בפרק ההחלטות (שבת ב-21:30, קשת 12), זה מה שאתם, גולשי mako, חושבים שיקרה.

דנית ואמיר

הרבה מים עברו בנהר של דנית ואמיר מאז החתונה ועד היום, וכעת, רגע לפני שלב ההחלטות, נראה שהם נמצאים במקום טוב יותר. אבל עדיין אי אפשר להתעלם מהפיל בחדר ששמו בישראל הוא תשוקה, מה ששם סימן שאלה גדול מעל לעתיד היחסים ביניהם. אז איך זה יגמר? 63 אחוזים מכם חושבים שדנית ואמיר יפרדו, אם בשל עניין המשיכה או כי פשוט זאת דעתכם. מהצד השני, 37 אחוזים מהגולשים מאמינים שהם יצליחו להתגבר על המכשול ולהישאר יחד. מה באמת יקרה? נגלה ממש בעוד כמה ימים.

מה הסיכוי - דנית ואמיר

דובי ואריק

כבר מתחילת העונה, דובי ואריק, הזוג שפתח בפרק ב' בתוכנית, לא שידרו על אותו גל. החל מהחופה ועד לסופ"ש הזוגות נראה שהרושם הראשוני לא מצליח להשתנות. למרות זה, הם ידעו לשחרר קצת מהלחץ וליהנות מהדרך שנשארה להם יחד, אבל האם זה מה שיכול להציל את הקשר שלהם? אם שואלים אתכם, התשובה היא לא. לא פחות מ-88 אחוזים בטוחים שהשניים יבחרו להפריד כוחות בעוד 12 אחוזים גילו אופטימיות ואמרו שדובי ואריק יחליטו להמשיך את התהליך גם בחיים האמיתיים.

מה הסיכוי דובי ואריק

רוני ונעם

לא צריך להיות מומחים גדולים כדי לראות את הלבבות שמתעופפים בין רוני לנעם. הקשר שהתפתח ביניהם אמנם חזק מאוד, אבל מי שעקב אחרי הסיפור שלהם בהדיקות יודע שלרוני עדיין יש לא מעט חששות בנוגע לחיים שאחרי התהליך. אז איך זה יסתיים? 60 אחוז מכם בטוחים שהשניים יפרדו בדמעות בעוד רק 40 אחוז מאמינים שהאהבה תנצח. לא יודעים מה איתכם, אבל לנו יש ניחוש אופטימי יותר.

מה הסיכוי מעודכן רוני ונעם

הגר וניר

מיום החתונה ועד הסופ"ש הרומנטי יחד, הגר וניר עברו שינוי אדיר. זה התחיל קשה, כשמצד אחד ניר מנסה להכיל ולחבק את הגר שמצדה, ניסתה ללמוד להתמודד עם האינטנסיביות והלחץ. הפיק הגיע בסופ"ש הזוגות, שכלל שיחה כנה של השניים, ומשם הם יצאו לדרך חדשה והמומנטום לגמרי איתם. גם אתם, גולשי mako, ראיתם את ההתקרבות ולא פחות מ-68 אחוזים חושבים שהגר וניר יבחרו להישאר זה בזרועות של זו לעומת 32 אחוזים שחושבים שהם יפרקו את החבילה. 

מה הסיכוי הגר וניר

הדר ודניס

הם אומנם עברו התחלה לא קלה, אבל עם הזמן ולמרות בעיות נקודתיות כמו הטיול של דניס ליפן או הפער בין דניס החברותי לזה הזוגי, הפכו השניים לאחד הזוגות היציבים יותר של העונה. השאלה הגדולה כאן היא האם זה יספיק להם כדי להמשיך את הדרך ביחד? 60 אחוז מכם חושבים שהם כן ימשיכו בתהליך בזמן ש-40 אחוז בטוחים שהם יחליטו להיפרד כידידים. נחיה ונראה.

מה הסיכוי הדר ודניס

מור ומאור

אנחנו יודעים שמור ומאור בחרו לפרק את החבילה עוד לפני קו הסיום של חתונה ממבט ראשון, אבל זה לא אומר שלא מגיע לכם לדעת מה היו ההימורים. ונראה שתחושת הבטן שלכם הולכת לפניכם. 61 אחוזים ראו את בעיות התקשורת של מור ומאור וניחשו שהסיפור עומד להיגמר בפרידה בעוד 39 אחוזים האמינו שהשניים ימשיכו את הקשר גם בסיום התהליך. 

מה הסיכוי מור ומאור

עריכת סרטוני וידאו: נטע רבינוביץ'