אם צריך לבחור מילה אחת לתאר את הסופ"ש הזוגי של הדר ודניס היא ללא ספק רומנטי, ובשלוש מילים? הכי רומנטי שיש. רגע לפני ההחלטה האם להישאר יחד או להיפרד, הם ירדו לאילת כדי לקבל קצת זמן איכות זוגי, ואין ספק שהם קיבלו אותו. בקטע שלא ראיתם בחתונה ממבט ראשון, הזוג מגיע למועדון הצלילה Lucky Divers באילת, לצלילת היכרות במים הכחולים של המפרץ האדום. "מאמי, אתה מתרגש לצלילה?", הדר שאלה את דניס וזה ענה: "מתרגש בשבילך, אני כבר צללתי אז מכיר איך זה, אבל לדעתי את הולכת לעוף על זה".

דניס והדר: הנשיקה (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12)
"הלוואי וזה יימשך לעד". הדר ודניס | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12

או לצלול על זה. ואם כבר צוללים, אז נראה שגם הדר רוצה כבר לקפוץ למים העמוקים של הזוגיות. "אני ממש לא צריכה הסחת דעת שתסיח את דעתי מהזוגיות, אני לא צריכה את התפאורה כדי ליהנות עם דניס, מספיק לי אחד על אחד ולכעוס עליו בבית. אני פשוט יודעת שאני רוצה שיהיה לי טוב איתו, אני רוצה שנהיה זוג והלוואי וזה יימשך לעד".

אמרנו שיהיה רומנטי, לא? אז מהצלילה הם המשיכו ל"הרפסודה", עליה התמקמו בפינת ישיבה אל מול החופים הדרומיים. כשהדר עלתה על מזרוני הציפה מסביבם, דניס החליט פתאום שגם הוא רוצה, מה שיצר סיטואציה לא אלגנטית בעליל. נאמר לזכותו שהוא נחלץ ממנה יפה. "כיף לי עם הדר ואני רוצה להמשיך להכיר אותה. אני לא יודע מה יהיה עוד איקס זמן, כי מבחינתי זה המקום להיות בו. אני רוצה מחר לקום איתה בבוקר, אז אני לא יודע לאן זה יוביל אבל זו פתיחה מעולה".