אם בערב הראשון של מפגש הזוגות מור ומאור נראו על הגל כשהבינו שהם תופסים מקום טוב באמצע, בהמשך הסופ"ש של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12) נראה שחתול שחור מתחיל לעבור ביניהם. בשיחה עם דנית ודובי, מור פתחה את הקלפים על השולחן וסיפרה לבנות מה מפריע לה. "אני שומעת אותם מדברים עליי, איך נראה לך שזה גורם לי להרגיש? אנשים שהוא מכיר תוך יום הוא ככה איתם, ואיתי הוא שלושה שבועות ולא מתנהג ככה".

מפגש הזוגות: שיחות העומק מתחילות
"מאור מכיר את האנשים האלה פעם ראשונה וכולו צחוקים וסחבק" | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת


דנית ניסתה להסביר למור שהיכרות עם אנשים שעוברים סיטואציות דומות לשלו, היא הסיבה לפתיחות של מאור, אבל מור נשארה בשלה. "או נו, תעשי לי טובה. זה מה זה שופט ולא כיף. הוא מכיר את האנשים האלה פעם ראשונה וכולו צחוקים וסחבק, ואיתי הוא לא יכול להגיע למצב שהוא אמיתי ומדבר תכלס, זה מאכזב".

בנקודה הזאת דובי התערבה והביאה את נקודת המבט שלה, שאומרת שבזוגיות ובאינטימיות רגשית הדברים נראים אחרת לגמרי. מור הבהירה שלדעתה זאת הזוגיות עם הפרסונה שהיא, בעוד דנית התעניינה האם למאור היו קשרים רציניים בעבר. אלא שלמור לא היו תשובות לתת, בטענה שהם אפילו לא הגיעו לשיח הזה. אז מה קרה כשמאור הצטרף לשיחה, והאם השניים יוכלו לגשר על הפערים?