אחרי 42 ימים של תהליך זוגי שכלל חתונה, ירח דבש, מגורים משותפים, סופ"ש זוגות, ג'ינג'ר אחת לבנה ומקסימה ואין ספור רגעים מרגשים, עצובים ומצחיקים - דנית ואמיר צריכים להחליט האם הם ממשיכים יחד או מחליטים ללכת כל אחד לדרכו. רגע לפני ההכרעה בפרק ההחלטות שישודר בשבת (אחרי החדשות, קשת 12), אספנו את הסיבות שבגללן הם צריכים להמשיך את הקשר, והנה הן לפניכם.

 1. הם החברים הכי טובים

  כשמסתכלים על הקשר המיוחד שנרקם בין דנית ואמיר, קשה להישאר אדישים לחברות האמיתית שנוצרה ביניהם. בכל מה שקשור לשיח, היה ברור כבר מהרגע הראשון שבין השניים יש תקשורת מצוינת, גם כשמדובר בשיחות קלילות וגם כשהשיחות הופכות עמוקות יותר – נראה שהשניים מכילים, מקשיבים ומוצאים שפה משותפת. נכון, יש להם לא מעט מכשולים אחרים, אבל לפחות בכל מה קשור לחברות אמת שהיא כל-כך חיונית במערכת יחסים, החיבור הזה הצליח ובגדול.
 2. כי משיכה יכולה להופיע עם הזמן

  הקושי המרכזי בקשר של דנית ואמיר הוא עניין התשוקה, אבל האמת? לא היינו ממהרים לחרוץ את גורלם. לעיתים קרובות, משיכה היא לא רק עניין של קליק ראשוני אלא משהו שיכול להיבנות עם הזמן. המחויבות של דנית ואמיר לתהליך גורמת לכך שהקשר מעמיק עם הזמן וגם הופך להרבה יותר אינטימי, מה שנותן לנו את התקווה שהם יכולים לצלוח את המכשול הזה בגבורה.
  דנית ואמיר (צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת)
  דנית ואמיר - משיכה יכולה להירכש עם הזמן | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת
 3. הם שמרו אחד על השנייה בסופ"ש הזוגות

  אם היינו נדרשים לחלק מדליות למשתתפים בסופ"ש הזוגות, דנית ואמיר היו מקבלים את מדליית הזהב. שניהם ידעו שסופ"ש הזוגות יכול לפתוח תיבת פנדורה שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לסגור, ולכן בחרו לשמור אחד על השנייה במקום לשתף את שאר הזוגות בבעיות שלהם. לראות אותם צולחים את הסופ"ש הזה, למרות הפיל הגדול שבחדר ובזמן כל כך רגיש, בעיקר הראה איזה פוטנציאל גדול יש לקשר ביניהם. אמנם אפשר לראות את השתיקה היחסית שלהם כמגרעה, אבל כמו שאומרים, סייג לחכמה שתיקה - לפעמים עדיף לשתוק מאשר להגיד משהו שתתחרט עליו.
 4. בגלל הבקתה של אמיר בפינלנד

  כל אדם צריך מדי פעם חופשה כדי להתרענן או להתנתק בה מהעולם, ונדמה שאמיר, שרכש בקתת קיץ מבודדת בפינלנד, מבין זאת טוב מכולם. אם שואלים אותנו, אנחנו בעד המשך התהליך של השניים לפחות עד שיטוסו יחד לחופשה רומנטית במדינה הצפונית. בעולם טרום קורונה ואחרי גל חום קיצוני כמו שהיה כאן עכשיו, לסופ"ש שכזה יש פוטנציאל גדול לקרב בין דנית לאמיר אפילו יותר. נו טוב, נחכה שיפתחו את השמיים.
  הבקתה של אמיר זהבי בפינלנד (צילום: אמיר זהבי | צילום פרטי)
  הבקתה של אמיר זהבי בפינלנד | צילום: אמיר זהבי | צילום פרטי
 5. כי דנית צלחה את מבחן החברים, ביג טיים

  אחד המבחנים החשובים בכל זוגיות הוא מבחן החברים. כשאמיר הזמין את חברי הילדות שלו לפגוש את דנית זה לא היה רק צעד של הבעת אמון בקשר שלהם, אלא גם רצון לקבל אישור מהאנשים שמכירים אותו יותר מכל. "כל הדברים שהוא מחפש בבחורה נמצאים בה – היא חכמה, מצחיקה, חדה, נראית טוב ויש לה כלבה", אמר אחד מחבריו של אמיר, שהתרשם מאוד מדנית. אנחנו לא יודעים מה אמיר יחליט בסופו של דבר, אבל אנחנו כן יודעים דבר אחד – אם הוא יתייעץ עם החברים, הם בהחלט ימליצו לו להמשיך בתהליך.