אין ספק שהיה סוער בסופ"ש הזוגות של חתונה ממבט ראשון. אבל בין בכי התמרורים של דובי בחדר לנמנום שמור תפסה בדרך חזור, יש כמה משתתפים שדווקא הצליחו למקסם את החוויה. אנחנו מדברים כמובן על רוני ונעם, שפרחו עם שפת סימנים משלהם, ותתפלאו, אבל גם על הגר וניר. למרות הדרמה בלילה הראשון שנמשכה על חשבון ארוחת הבוקר עם שאר המשתתפים, בפרק הבא (שבת אחרי החדשות, קשת 12) נראה שהם רק מתקרבים. ולא רק בינם לבין עצמם.

מה הכוונה, אתם שואלים? אז ככה. מסתבר שרוני ונעם הזמינו את הגר וניר לדאבל דייט, כזה שכולל ארוחת ערב ביתית ורגועה. טוב אולי לא כל כך רגועה, כי במהלך הערב הזוגות בחרו להתפצל מעט, כך שניר יצא לנשום אוויר עם רוני ואילו הגר ונעם נשאבו לשיחה מסביב לשולחן. "ניר הוא הבחור שאני באמת מאחל לו שימצאו לו התאמה", פתח נעם, "אני חושב שלפי מה שזה נראה מבחוץ – הוא מאוד רוצה את זה. אף אחד לא היה נשאר פה עד שלב כזה אם הוא לא באמת היה רוצה".

ואכן, גם בשיחת החצר עם רוני, ניר הודה שהמצב בינו לבין הגר רק משתפר. מה שגרם לרוני להוציא משפט אחד, שלפחות אותנו הוא הפתיע ובגדול – "אני רואה אותה אחרת ממה שראיתי שם (מפגש הזוגות), תשמע, אני ראיתי נשיקה". רגע, מה? על איזו נשיקה בדיוק היא מדברת?

בזמן שאנחנו מנסים להבין האם הם באמת הצמידו שפתיים או למדו מנשיקות הלחי של שירי ולירן, הגר כבר פתחה את הלב בפני נעם: "אני אוהבת בניר מלא דברים. הוא גבר מדהים ממש, הוא חכם בצורה שאי אפשר לתאר, הוא מסקרן, הוא מעניין, הוא קורא, הוא לומד, הוא מתפתח כל הזמן, הוא טוב, הוא מצחיק. יש בו צד נורא כיפי וקליל כזה". טוב אבל רגע, בוא נחזור אחורה – הנשיקה, מה איתה?