שירי קופפרברג ולירן לוי, הזוג שהכיר תחת החופה של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:15, קשת 12), התארחו הערב (שישי) אצל גלית ואילנית וחשפו מה הם חושבים על הזוגות החדשים – רוני ונעם והדר ודניס.

"נעם קנה אותי", אמרה שירי. "בחופה היה מאוד נחמד, הייתה התלהבות הדדית, הרגישו משניהם ווייבים מאוד טובים, הרבה חיוכים ושמחה, אבל הייתה איזושהי נפילת מתח".

"אני פחות הסכמתי", טען לירן. "בזמן שאני ושירי צפינו בפרק, ראינו את הצחוקים ביניהם, אבל ראיתי את תנועות הגוף של רוני שהיא עדיין לא קיבלה אותו, את המראה שלו, וגם דובר על זה שהגובה שלו קצת הפריע לה". 

אלבום החתונה של רוני ונעם
תנועות הגוף של רוני הראו שהיא עדיין לא קיבלה אותו. רוני ונעם | צילום: ירין טרנוס

אבל למה באמת ההחלטה של המומחים? אחת מהקטגוריות שלה הייתה גבר שהוא גבוה ממנה.
"אבל זה לא הקריטריון היחיד שהם בודקים", הוסיפה שירי. "הם למודי ניסיון שאם באמת היא חושבת שזה הדבר היחיד שהיא תימשך אליו וזה הדבר היחיד שיעשה לה את זה, זה לא בהכרח נכון".

נראה כי עד כה בעונה הזו הנשים יוצאות קצת פחות נעימות.
שירי: "דמייני את עצמך בסיטואציה הזאת".

אבל הנשים יוצאות הרבה יותר סובלות מהגברים.
שירי: "אנחנו סובלות, תמיד אנחנו סובלות יותר". 

בירח הדבש, למרות שהעניינים לא זרמו בין רוני ונעם והיא הראתה שאין לה עניין, נעם ניסה לקחת את החוויה למקום כיפי יותר ולגרום לה להשתחרר מהלחץ ולזרום. "אחרי מה שהוא אמר, ראו יום למחרת תפנית קצת בהתנהגות שלה. הוא קנה אותה בזה", אמרה שירי. "ולמה? כי הוא היה נטול אגו, הוא לא לקח את זה למקום של להיפגע ולהתעסק בזה ש'היא על היום הראשון מתנהגת אליי ככה ויש מצלמות', לא. הוא לגמרי הרגיע אותה. ואני חייבת להגיד בקטן שבסוף הצילומים יש חופשה זוגית באילת, ולירן אמר לי בדיוק את אותו משפט – 'בלי לחץ, רק תבואי ותיהני', והוא קנה אותי בזה. זה מוריד לחץ מעצמך ואז את יכולה לראות את הבן אדם שמולך". 

הדר ודניס – הוא בתפקיד המרצה, היא בתפקיד הלא מרוצה.
"הוא פותח דלתות והיא סוגרת אותן", הוסיף לירן.

העניין הזה שהוא מבקש ממנה להכיל את הג'נטלמניות הזאת.
"הוא כאילו כופה את הג'נטלמניות הזאת עליה", אמר לירן. "תראה מה היא יכולה לקבל מזה, אתה לא צריך להגיד 'זה אני, קבלי את זה ואת צריכה להכיל את זה'. תעשה את זה בצורה מאוד מדודה".

למה הוא צריך לשנות את זה ולא היא? את המקום הזה שכל הזמן נותן ביקורת. הוא הולך ומדבר עם איזה תייר, היא משתגעת. כל מה שהיא רואה זה את עצמה.
"אני חושבת שהיא עוד לא יודעת לקרוא את המצב ואני חושבת שזה עוד מוקדם מדי לשפוט אותה", אמרה שירי. "היא מסוקרנת לגביו אבל היא גם לא רוצה שהוא יותר מדי יראה לה אהבה, כי היא לא יכולה כרגע גם לתת בחזרה, אז אולי היא צריכה שזה יהיה יותר איטי. אבל לדעתי דווקא זה ימצא חן בעיניה בהמשך ההתנהלות הג'נטלמנית הזאת". 

ירח הדבש: הדר ודניס בוחנים את הזוגיות
מסוקרנת לגביו? הדר ודניס | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

"יכול להיות שבאמת היא די קשה איתו", הוסיף לירן. "אבל הוא צריך שנייה אחת להקשיב למה שהיא זקוקה כרגע. היא עכשיו מתבצרת בעמדה שלה והיא לא רוצה לקבל איזושהי גישה כזאת איך היא צריכה להתנהג".

למה הגברים אמורים לרצות את הנשים? יש פה מערכת יחסים בין שני אנשים בוגרים, זה אמור להיות שוויוני המקום הזה. רק לה מותר להיות עם אגו?
שירי: "זו אחת הנקודות שלירן ואני לא הסכמנו, כי אני דווקא ראיתי בהתנהלות של דניס שהדר מושלמת, שהיא וואו, שהיא משתדלת, והוא דווקא אמר שהוא לא רגיל לעבוד קשה והנה הוא בא והוא עובד קשה. והוא בתוך זה, והיא הודפת אותו. אגב, אני חושבת שזה קצת עושה לו את זה".

מרגיש שהבנות בלעו את שירי, יש שירי בכל אחת מהן.
שירי: "אבל זה עובד".