בזמן שכולנו מפנטזים על בילויים עם המשפחה והחברים, ארוחות שוות וכמובן, טיולים בארץ ומסביב לעולם, לקורונה יש תוכניות אחרות. אמנם אנחנו נמצאים בהסגר בבית תחת ההנחיות החמורות של משרד הבריאות, אבל זה ממש לא אומר שאין מה לעשות יותר. אז בדקנו ברשת מה משתתפי חתונה ממבט ראשון עושים במהלך חול המועד פסח, והנה התשובות לפניכם.

אז נתחיל בהגר. שכמו שרובנו כבר יודעים, היא סטאז'רית לרפואה, ובימים האלה היא מבלה את רוב זמנה בבית החולים. בפוסט מרגש בו חשפה שפתחה מחדש את חשבון האינסטגרם שלה לציבור, היא כתבה: "הגיע הרגע והחלטתי לפתוח את החשבון שוב כפומבי אחרי תקופה לא פשוטה"

View this post on Instagram

A post shared by Hagar Moshe ✨ (@hagarmoshe_) on

"כל שבוע בתוכנית אתם, יחד עם כל המדינה, רואים אותי עוברת תהליך", המשיכה הגר, "ועוד אחד ממש רגיש שמערב אדם נוסף (ומדהים שאני מעריכה כל כך וחוגג היום יום הולדת!). ונכון, התהליך הזה לא תמיד פוטוגני ורחוק ממושלם, שינוי הוא קשה ומאתגר, ובטח כשהוא מצולם בפריים טיים. אבל הרבה יותר חשוב, מחר מתחיל עוד שבוע, והעומס בבתי החולים מטורף!".

הגר סיימה את הפוסט בבקשה מיוחדת מכולם: "אני יודעת שלהישאר בבית נהיה קשה יותר ויותר, אבל בבקשה תישארו בבתים ותתאזרו בעוד קצת סבלנות - כי רק ככה ננצח את זה".כמו שהגר כבר חשפה בפוסט, ביום שבת האחרון חגג לו ניר יום הולדת 41, ולמרות שאי שאפשר לצאת מהבתים, אנחנו סומכים עליו שהוא מצא לו דרך מצוינת לחגוג. אז יום הולדת שמח גם מאיתנו, ניר. 

משתתפי חתונה בחוה
מזל טוב, ניר! | צילום: מתוך האינסטגרם של ניר פור

בינתיים, שוטטנו גם בפרופילים הנוספים של המשתתפים, ותפסנו את דנית באמצע שיעור פילאטיס ביתי, ואילו נעם ודובי העלו זיכרונות מתוקים מהעבר. היא מתקופת חול המועד של השנה הקודמת. בה טיולים עוד היו בגדר אופציה, והוא מהימים שאפשר היה לנסוע לים לאיזה סשן גלישה בבוקר. מודים שניסינו להבין מה בת זוגו לתוכנית עשתה במהלך החג, אבל ניתן לסטורי של רוני לדבר בעד עצמו. 

משתתפי חתונה בחוה
דנית שומרת על כושר | צילום: מתוך האינסטגרם של דנית ליבנת
משתתפי חתונה בחוה
לגמרי שיגועים | צילום: מתוך האינסטגרם של רוני לוי

View this post on Instagram

A post shared by דובי עמירה (@dobi_amira) on

בדומה להגר, גם אריק העלה פוסט עם מסר, ובו כתב: "ישנם רגעים טובים וגם פחות טובים, כמו כל דבר בחיים, רק רובם לא מוקרנים במסך הקטן אלא במציאות החיים. שפיטה ע"פ רגע או קצת יותר היא לא מספיק הוגנת לכל הצדדים, אוהב את כולם ומאחל לנו רק בריאות, אהבה ואושר".

View this post on Instagram

A post shared by Arik haviv (@arik_haviv) on

ואם כבר בריאות, אנחנו שמחים להודיע שהיום האחרון של מור בבידוד הסתיים לו, לאחר שנחשפה לחולה מאומת בסופר שברמת ישי. כך קרה שאת השבועיים האחרונים בילתה מור בבית הוריה שברמת ישי, ואת החג חגגה כמובן איתם. אז מור, עכשיו כשאת יוצאת מבידוד בריאה ושלמה, מה נשתנה?

משתתפי חתונה בחוה
יום אחרון לבידוד | צילום: מתוך האינסטגרם של מור לרמן

למקרה שתהיתם איך הדר מבלה בחג, מסתבר שנפוצו כמה שמועות בנוגע לחיים הפרטיים שלה. למעשה, היא גילתה שנכתב שיש סיכוי סביר שהיא בהיריון מדניס. והתגובה שלה הייתה היסטרית. בסטורי שהעלתה, כתבה בצחוק: "פריצת דרך מדעית: בדיקת הריון ובדיקת אבהות דרך האינטרנט". היא התייחסה לשמועת ההריון, וגם לכך שאנשים ממהרים להסיק שאם הייתה בהריון - דניס הוא האבא. אז מה יהיה?

משתתפי חתונה בחוה
פטנט גאוני | צילום: מתוך האינסטגרם של הדר ברייר