אמש (שבת) היינו עדים למפגש הראשון של הגר משה (39) וניר פור (40) מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון, אבל עוד הרבה לפני שזה קרה, המומחים התלבטו מי באמת תהיה ההתאמה המושלמת לניר? מלבד הגר, גם מורן שינדלר (39), סמנכ"לית שיווק בחברת בנייה ואחותה של מגישת הטלוויזיה שי לי שינדלר, הגיעה לתהליך כדי למצוא את האחד שלה וכמעט תפסה את המקום מתחת לחופה עם ניר. "אני חושבת שהוא מקסים, אם אני הייתי בסיטואציה בהחלט הייתי נותנת לזה צ'אנס".

ומה חשבת על הגר?
"אני זוכרת שהיא בחורה אינטליגנטית, מבריקה, חדה וחמודה להפליא. נפגשנו במיונים, אני מאוד אוהבת את הגר, התחברנו והיא מקסימה. ראו אפילו בפרק איזה שנייה שישבנו אחת ליד השנייה בטיפול הקבוצתי. מצאנו המון נקודות משותפות די מהר".

מסתבר שגם התאמה משותפת.
"כן, לכבוד הוא לי. אני חושבת שאם כבר 'לעמוד' מול מישהי, זאת לא תחרות, אבל אם כבר אז להפסיד להגר. היא באמת מדהימה ואין לי טיפה של משהו לומר על זה. מכל הלב, אני ממש מקווה שזה יצליח, מקווה שהם עד היום ביחד".

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

"כנראה שזה לא היה צריך לקרות"

למקרה שתהיתם, מורן יצאה בזמן האחרון ממערכת יחסים, אבל עדיין לא הספיקה לחזור לפניות שקיבלה מיד אחרי שידור התוכנית. היום, אחרי שעברה את המיונים של חתונה ממבט ראשון, היא מרגישה שבאמת עברה תהליך עם עצמה. כך, דרך המפגשים עם דני פרידלנדר ויעל דורון, היא הצליחה להתמקד ברצונות שלה, ללמוד על עצמה עוד קצת ולקבל כלים לזוגיות הבאה שתגיע. "זה מלמד איך להסתכל על דברים קצת אחרת, זה לא שינה אותי כאדם אבל זה נתן לי כלים הלאה".

זה כואב לעבור תהליך כזה ולא להגיע לחופה. איך הרגשת?
"בשנייה הראשונה מרגישים אכזבה, אחרי הכל הציפייה הולכת ומתפתחת. באתי לתהליך מאוד אופטימית ויצאתי ממנו מאוד אופטימית, על אף שבסוף זה לא הסתדר. סמכתי על יעל ודני ואני מאמינה שזה לטובתי. אני בן אדם שמאמין שהכל לטובה, אז גם זה לטובה. זאת אכזבה לרגע, ואחר כך ביטחון שכנראה זה לא היה צריך לקרות".

הזמנה לחתונה: ניר, הגר ומורן
הכירו בתהליך. מורן שינדלר והגר משה | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת

אמרת בתוכנית שזאת סוג של הזדמנות אחרונה, התכוונת לזה?
"זאת הייתה בדיחה לגמרי. אני לא חושבת שזאת הייתה הזדמנות אחרונה, ואני מאמינה באהבה, מאמינה בזוגיות ואני מאמינה שזה יגיע. אין דבר כזה הזדמנות אחרונה, זה יגיע בזמן שלו. כל אחד מקבל את מה שהוא צריך ורוצה בזמן הטוב עבורו, אני באמת באמת מאמינה בזה בלב מלא ושלם. הלב היה פתוח והוא פתוח גם היום".