אחרי ארבעה שבועות יחד, מור לרמן ומאור פינקלשטיין מסיימים הערב (שבת) את דרכם בתהליך של חתונה ממבט ראשון ומפרקים את החבילה. מאור הודיע על ההחלטה בחדר המומחים מול יעל דורון ודני פרידלנדר, לאחר שהזוג חזר מסופ"ש הזוגות ונמנע מתקשורת אחד עם השנייה. והנה ההסבר שלו: "זה מה שאני מרגיש, אני לא יכול להמשיך, אני מרגיש לא בנוח עם עצמי. באמת שניסיתי בכל דרך אפשרית אבל אני לא מצליח. חבל לי שבסוף בתקשורת איפשהו יש פה איזה קצר, אבל משהו היסטרי".

מור ומאור בירח הדבש
כבר לא: מור ומאור נפרדים | צילום: מור לרמן/מאור פינקלשטיין | צילום פרטי

מור הופתעה לגלות שזאת הייתה הכוונה של מאור, והביאה גם את הצד שלה: "זה לא מה שהבנתי, מאור, כמו שאתה שם לב, לא מדבר איתי, הוא בעיקר מדבר איתכם ודרך מתווכים. כל פעם כשמשהו קורה, אני שומעת את זה פעם ראשונה בחדר הזה. אם הוא פגוע, אם הוא כועס, אם הוא אדיש, אם הוא פתאום נעלב. זאת פעם ראשונה שאני שומעת את זה".

משם, הם חזרו לבית של מאור, בו התגוררו במהלך תקופת התהליך ומור ארזה את החפצים. "זה לא ערב שמח", הבהיר מאור, "אני לא שמח ממה שקרה – ממש ממש לא. אבל הגעתי להחלטה שזה מה שאני רוצה לעשות כי זה לא עושה לי טוב. זה לא קרה בין לילה, זה הבשיל והיום בצהריים הבנתי שאני לא יכול למשוך את זה יותר. זה מרגיש לי פספוס בעיקר, איזושהי החמצה מאוד גדולה שבסוף כל אחד פה רואה איזושהי תמונה אחרת לגמרי. מור תמיד ראתה את הכל חוץ מאותנו או אותי, וזה קשה".

ההחלטה הדרמטית של מור ומאור EXT2
"באתי לבד ואני אצא לבד, אבל זה לבד אחר, לבד שלא מפחד מהעדר הצלחה" | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

חיבוק אחד אחרון, כמה מילות פרידה ומור כבר נכנסה למכונית בדרך לשגרת החיים שלפני חתונה ממבט ראשון. "אני שונאת פרידות", הודתה, "אף פעם לא הייתי טובה בפרידות. מעטים האנשים שיודעים מי אני וכמה אני רגישה, כמה מתחת לכל הדבר הזה יש פשוט מישהי שרוצה שיאהבו אותה בלי לשפוט. באמת ניסיתי, ואני גאה בעצמי שנשארתי למרות שהיה קשה. היה לי קשה מאוד להוביל את הסירה הזאת לבד, אני לא כזאת חזקה – אבל אני תמיד אנסה להיות. באתי לבד ואני אצא לבד, אבל זה לבד אחר, לבד שלא מפחד מהעדר הצלחה. מאמינה שיהיה בסדר, אלה דמעות של תקווה". 

ההחלטה הדרמטית של מור ומאור EXT
מור עוזבת את הדירה של מאור | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12
ההחלטה הדרמטית של מור ומאור EXT4
"זה לא ערב שמח" | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12