מעמד החופה של חתונה ממבט ראשון יכול להוציא מהזוגות מנעד רחב של רגשות וכל אחד מהם מגיב בצורה אחרת. יהיו כאלה שיחייכו במבוכה כל הערב, ויהיו גם כאלה שהסטרס יגרום להם לפרץ אנרגיות בלתי נשלט, עד שהחיים עצמם יעירו אותם. רוני לוי, שפגשה לראשונה מתחת לחופה את נעם קציר, היא כלה שהמחויבות טפחה על פניה ביום שאחרי. כך למעשה, ירח הדבש של השניים לא המריא, וגרם לנעם להרגיש ריחוק דווקא במקום שבו הוא ציפה למעט חיבה. 

רוני ונעם מספרים לדני על ירח הדבש
מתוך חתונה ממבט ראשון 3 | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

אבל מתישהו ירח הדבש היה צריך להסתיים והזוג חזר ארצה כדי לצאת לדרך חדשה בחיים המשותפים. בתוכנית שתשודר הערב (ראשון ב-21:15, קשת 12) השניים יוצאים ביחד לסיבוב בשוק מחנה יהודה בירושלים, ועל הדרך מבקרים באחת החנויות שבעיר.

למרות הריחוק של רוני, נעם התחיל להרגיש שהקשר דווקא מתחיל לנוע לכיוון חיובי. "אני מרגיש בונדינג טוב היום ושמח שאנחנו מתקרבים", שיתף בחנות, ורוני הוסיפה שאחרי שחזרו לישראל לקחו לילה אחד בנפרד כדי לעכל את החוויה. "בהתחלה הסגירות של רוני ערערה אותי, לא בדיוק ידעתי איך לקחת את זה", הודה נעם, "זה סגר והרחיק אותי ממנה. עכשיו שאני לומד להכיר אותה קצת יותר, אני לא נותן לדברים האלה להזיז אותי. משהו בתוכי שאומר הכל יהיה בסדר". 

"יש מצבים שאני לא יודע מה קורה איתה, בימים שזה יותר במורדות", סיפר והוסיף שהדרך שהוא עובר בתוכנית מכריחה אותו להתמודד עם הבעיות שקשרים רומנטיים בדרך כלל מציפים, "היו לי מערכות יחסים עם אישוז שלא פתרתי אף פעם ועכשיו התהליך גורם לי מיד לפתור את זה, או מיד לשים לב לזה ולהתחיל לפחות לעבוד על זה". האם רוני ונעם יצליחו לשבור את המחסומים ולתת לקשר צ'אנס אמיתי?