מור לרמן ומאור פינקלשטיין כבר עברו לגור יחד, אבל נראה שחיי היום-יום שלהם נתקלים בכמה מחסומים. בפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12), מאור פותח את הקלפים על שולחן המומחים ומסביר מה בדיוק מפריע לו.

"אני אפרש את זה בצורה הכי פשוטה שיכולה להיות, אני מרגיש שאת לא רואה אותי", פנה מאור למור, "גם לי קשה, אני בטוחה שגם לך קשה פי מיליון, אבל זאת לא תחרות למי יותר קשה. פשוט אני מרגיש שאני בטח שלא רואה את מור. מור היא אישה חזקה מאוד, דעתנית, וורבלית, שאני אוהב את הדברים האלה, אבל אני בטוח שמאחורי הדחפור הזה יש גם משהו הרבה יותר חם ואוהב, שאני כרגע לא מצליח לראות".

בנוסף, מאור התייחס להתאמה ביניהם, וטען שיש פער בין הציפיות למציאות מצידה של מור. "אני חושב שבאת עם איזו דמות מסוימת בראש ואני לא הדמות. זאת אומרת, אני משהו אחר לגמרי ממה שחשבת שיביאו לך, וקשה לך מאוד לזוז משם. אז מה שאני אומר, תנסי בכל זאת לראות אותי למרות שאני שונה ממה שחשבת".

בתגובה, מור הודתה שזו הפעם הראשונה שבה מאור פותח את הקלפים בפניה. "יש משהו שמאור אומר פעם ראשונה, הוא לא דיבר איתי על זה, שהוא הבין שמה שאני קיבלתי זה לא מה שאני ציפיתי. זאת הפעם הראשונה שמאור מדבר על הסוג של דחייה שהוא עבר, על המשקעים שיש לו מירח הדבש. הוא לא מדבר על זה איתי". האם זאת תהיה נקודת המפנה בפתיחות ביניהם? נחכה ונראה.