אחרי חתונה מלאה בדרמות, ארזו אריק חביב ודובי עמירה את המזוודות וטסו למנצ'סטר לירח דבש מפנק. למרות התפאורה המשגעת, לשניים עדיין יש הרבה על מה לדבר בעקבות האירועים המסעירים בחתונה של השניים. למי שלא זוכר, השמחה הייתה טעונה ומתובלת באמוציות רבות, בעיקר בגלל שדובי התקשתה להסתיר את ההתרגשות שלה בכניסה לחופה והתייחסה לסובבים אותה, רק לא לאריק. 

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

בפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:15, קשת 12), שינוי התפאורה גורם לדובי לחשוב איך לפתוח עם אריק את עניין החתונה. "אני כל הזמן מחפשת את הרגע הנכון להגיד לו למה התנהגתי ככה ולמה אפילו נמנעתי ממבט עין. שידע שזה לא היה ממקום חס וחלילה של יהירות או התעלמות או להקטין אותו ולהעלים אותו. ממש לא". 

בעוד שהיא מנסה למצוא את המילים הנכונות, דובי מתיישבת עם אריק לכוס יין, אבל נראה שהטיימינג לא בהכרח מתאים. "הרגשתי שהוא יותר צריך לדבר אז לקחתי צעד אחורה", סיפרה בעוד אריק שיתף את בת זוגו הטרייה בתחושות בנוגע לתהליך. "אני לא יודע בדיוק להגיד משהו ספציפי שריגש אותי, אבל בכל התהליך הזה בכיתי מספר פעמים מול המצלמה", נזכר, "מדברים על העבר, על הילדים, על אח שלי. הוא נפטר לפני 35 שנה ממחלה, אני הייתי בן 24 והוא בן 28".

"אני מרגישה שהוא מאוד פתוח ומספר על הכל", הבהירה דובי, "כיף שאתה נמצא עם בן אדם שמרגיש שהוא יכול לספר הכל". האם דובי תצליח לשקם את הרושם הראשוני ותפתח בפני אריק את כל הקלפים? נגלה בפרק הבא.