בשבת הקרובה כולנו נזכה להשתתף פעם נוספת באירוע מרגש ורומנטי במיוחד, בו שני אנשים זרים לחלוטין ייפגשו בפעם הראשונה בחייהם מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון. אחרי האירוע, הזוג הטרי יצא לירח דבש מפנק ולאחריו יעבור לגור ביחד, עד שיצטרך להגיע להחלטה - להמשיך את הקשר או לפרק את החבילה. אותו פורמט מוכר ואהוב - אלא שהפעם הולך לקרות משהו בתוכנית שעוד ראינו, כי זו לא תהיה הפעם הראשונה שהזוג צועד אל החופה. 

בקטע קצר מתוך התוכנית המלאה שתשודר בשבת (21:15 בקשת 12) אנחנו פוגשים את המשפחות ברגע השיא, לפני הכניסה לחופה. הרב פונה אל האורחים, אבל במקום להזמין כמו תמיד את ההורים של החתן והכלה, הוא קורא לילדים שלהם. זה לוקח כמה רגעים, אבל אז מבינים שהפעם מדובר בזוג שלא הולך להיות דומה בשום צורה לזוגות שהכרנו בעונות הקודמות. 

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון 

אם עדיין לא נפל לכם האסימון, הילדים של השניים כבר ממש לא ילדים, אלא אנשים מבוגרים שגם מצליחים להיות מובכים מכל המעמד. אם לא היינו יודעים שהם הגיעו לאירוע כאורחים, היינו מניחים שהם באו כדי להתחתן. "הזייה, לפחות כולנו באותה סירה", אמרה אחת מהן, שנייה אחרי שהאמא של ילדי החתן (והגרושה שלו) נופפה להם לשלום מהקהל.