מחר בערב כולנו נגלה מי מבין שני החתנים הפוטנציאלים נבחר על ידי המומחים עבור רוני לוי, הכלה השלישית של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:15, קשת 12). אז עד שזה יקרה, כדי לנסות ולהבין קצת יותר טוב מה באמת עובר לזוגות בראש ברגע שהם צועדים לחופה, הגיעה לגלית ואילנית שירי קופפרברג, אחת שיודעת, כדי לנסות ולנחש מה יעלה בגורל הזוגות. 

האם זאת הסיבה ששירי ולירן חזרו?
"חזרת אלי כדי לא לחזור לדייטים?" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

אם יש מישהי בעולם שיכולה להסביר מה בדיוק התרחש בחתונה של דובי ואריק זו שירי קופפרברג, שבעצמה חוותה אירוע לא פשוט. היום היא כמובן מתחזקת זוגיות עם  לירן לוי, אותו הכירה מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון, אבל כמו אצל הזוג הטרי שרק הכיר, גם ההתחלה שלהם הייתה מקרטעת אבל החזיקה מעמד עד היום. 

"ציפיתי בפרק עם חברים ואמרתי 'זה לא מזכיר לכם משהו עכשיו מה שקורה? הסגנון'", אמרה שירי אצל אצל גלית ואילנית הערב (שישי), "זו סיטואציה בה כל אדם יקבל בצורה אחרת. דובי לקחה את זה למקום מסיבתי וככה נמנעה מלהתמודד עם הסיטואציה, אבל הייתה מאוד מודעת ושומרת על עצמה". 

הרושם הראשוני שהשאירה דובי על אריק וחבריו היה צולע ועל אף צהלות השמחה המוגזמות, נדמה שבמשך כל האירוע היא הייתה במגננה תמידית ומרוחקת. גם שירי הייתה במצב דומה, אם כי פחות צוהלת. השמחה הקיצונית  של דובי לא הופיעה בפעם הראשונה כשרצה אל החופה, אלא עוד במעמד קבלת ההזמנה מצוות המומחים, מה שהדאיג אז את המומחית יעל דורון. גם הקהל לא ממש ריחם והעביר ביקורת רבה עליה ברשתות החברתיות. 

אבל אם תשאלו את שירי, רושם ראשוני הוא לא גזירה משמיים וכדאי מאוד להמתין בסבלנות, כי יש להם סיכוי טוב להישאר ביחד. "אני ההוכחה שרושם ראשוני לא קובע. הצטיירתי בהתחלה כמפלצת קטנה", אמרה "תנו שנייה לעכל, תנו לנשום. אני מאוד מבינה אותה, אבל מצד שני, את באה לחתונה ו-50 אורחים את לא מכירה, אז את צריכה לזרום עם הסיטואציה".

רגע האמת: טקס החופה של דובי ואריק
מתוך חתונה ממבט ראשון 3 | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12

גם אצל הזוג השני, דניס והדר, אפשר למצוא קווים משיקים עם שירי. אז הייתה זו שירי שביקשה לא לשדך לה גבר קירח, אבל קיבלה את לירן, והפעם זו הדר שביקשה מהמומחים לא לשדך לה גבר רוסי וקיבלה את דניס. 

לאורך החתונה אפשר היה לראות שהנושא מציק להדר, אבל שירי מציעה לה לנשום עמוק. "הרווקות דופקת את המוח", אמרה, "את מתחילה למצוא לעצמך דברים ובסוף נשארת לבד. אם את לא רוצה להתפשר על שום דבר, בסוף את מתפשרת על זה שאת לבד. יעבור לה".