אחרי שנפגשו מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון, דניס רוסקוב והדר ברייר מתחילים להתקרב אחד לשנייה בירח הדבש שישודר הערב (ראשון ב-21:15, קשת 12). ואיזו דרך טובה יותר לשבירת קרח מאשר ספורט לגוף ולנשמה? טוב, בטח יש עוד דרכים, אבל יוגה לגמרי מספיקה במקרה הזה. בחזרה לענייננו, הם פרשו מזרנים אל מול הים, הצמידו לעצמם מדריכה פרטית והתחילו במתיחות יחד. אלא שאז המבוכה נכנסה לסיפור, ואין אחד שלא קלט את המתח שבאוויר. _OBJ

"תשחררי את עמוד השדרה", הפצירה המדריכה בהדר בזמן שזו סירבה בנימוס והדביקה את כולם בצחוק המובך שלה. "תשחררי, זה אמור להיות מרגיע", צחק דניס ואילו המדריכה הזהירה אותו שהוא הבא בתור. וכשזה הגיע, נראה שהשחרור לא בדיוק טבעי לו, אבל דניס כמו דניס, תירץ את העובדה בחוסר גמישות קל. כן, נכון, אנחנו לגמרי איתך.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

"דניס אחלה, הוא באמת גורם לי להרגיש נוח, גם כשדניס נוגע הוא בסדר", סיפרה הדר למצלמות, " הוא נוגע ולוקח החלטה, נותן את הספייס למרות שפה אין ספייס בכלל". גם מהצד של דניס נראה שהעניינים התחילו להתבהר כשהודה שהוא עדיין לומד איך להתנהג ליד הכלה שלו: "הדר לא בחורה טריוויאלית, ואני לא ממהר לשום מקום. אני מעדיף שזה יהיה ככה, שאני ארגיש אותה ואלמד לקרוא אותה יותר טוב. ככה אני אבין מתי אני יכול להתקרב ומתי צריך להתרחק".