כשאחד מבני המשפחה מחליט להופיע בתוכנית טלוויזיה, לרוב כל המשפחה מתפרסמת יחד איתו, וכן, כולם חשופים לביקורת. כך קרה גם לג'ני רוסקוב, אמא של דניס רוסקוב שמשתתף בימים אלו בחתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12). היא מצאה את עצמה בין מילים חמות ואוהבות על הבן שלה, לבין ביקורת לא נעימה על היחסים שבינה לבינו.

"אני מתביישת שהילדים שלי קוראים את זה", שיתפה האמא המודאגת, "אנשים כותבים דברים לא קורקטיים כמו שדניס ואני זוג. עד כמה בן אדם יכול להיות מלוכלך מבפנים כדי לכתוב כאלה דברים? טוב שאין הרבה אנשים כאלה. אני והילדים שלי אפילו לא מדברים על דברים אינטימיים, למרות שאנחנו החברים הכי טובים".

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jenny Soap (@jennyrosse2) on

 
היא משתדלת שלא להתרגש יותר מדי מהביקורת, ובטח שלא נעלבת מזה שדניס לא שיתף אותה ביחסים שלו עם בנות הזוג בעברו. "אני לא נכנסת לזה, הוא אמר לי שהוא ישתף אותי ברגע שימצא את האחת שהוא אוהב, עד אז למה להטריד אותי? אני סומכת עליו במאה אחוז, הוא בן אדם חכם עם אינטליגנציה רגשית גבוהה ויש לו אינטואיציה, הוא מבין הכל. על מה הוא יכול כבר להתייעץ איתי? אני לא גרה איתו ולא איתה, הוא יודע יותר טוב מה נכון בשבילו".

את הקשר עם בת הזוג הנוכחית שלו הדר ברייר, דניס משתף עם כל ישראל, ככה שלג'ני אין סיבה לדאוג. היא משתדלת לצפות לפחות בקטעים החשובים, למרות הבדלי השעות במיאמי והלו"ז הצפוף שלה בתור מעצבת פנים ואדריכלית. אבל גם בקשר המתוקשר הזה היא משתדלת להישאר מחוץ לתמונה, למרות שאת המתח שבין הדר לדניס היא רואה לפעמים.

"אני סומכת על דניס. הדר נראית לי בחורה חכמה ולא נראה לי שייקח לה יותר מידי זמן להבין מה יש לה בידיים. אין לי ספק שהם מתאימים, הם נראים כמו זוג מהוליווד, ג'וליה רוברטס וג'רארד באטלר. אנחנו גם לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים, אני רואה מה שכולם רואים".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jenny RosseInterior Designer (@jennyrossedesigns) on


הדר דיברה על הגינונים הג'נטלמניים של דניס, הוא הסביר שזה הגיע ממך והיא ראתה את זה באופן קצת שלילי.
"אני גידלתי אותו כמו שאני רוצה לראות גבר, איפה יש עוד גברים כאלה? הוא ג'נטלמן והיא נבהלה קצת, בסדר. זה מלחיץ, אני לא יודעת איך אני הייתי מתנהגת בסיטואציה כזאת, לפעמים את לא מתנהגת כמו שאת באמת, קורה".

אבל חשוב לך שהוא יישאר כזה?
"הוא עושה הכל נכון, הוא אדם סבלני. חוץ מזה שאני מכירה את דניס, הוא לא אוהב אישה שנמרחת כמו מרגרינה בתחילת הקשר. העיקר התוצאות, מה יהיה בסוף, אם אחר כך היא לא תבין מי הוא, אז אני אגיד שפספוס שלה, אבל עכשיו הכל בסדר. אנחנו נשים, אנחנו יודעות איך אנחנו יכולות להתנהג לפעמים".ג'ני בעצמה חיה את חיי הרווקות אי שם במיאמי, וחושבת שאולי תצליח למצוא זוגיות בעקבות הבן שלה. "אני לא חושבת שהייתי הולכת לתוכנית כזו, אני צנועה, פחות מתחברת כשמכירים לי מישהו. אני מקווה שאמצא גם ככה. יש לי מעריצים, אני יוצאת הרבה ויש לי לקוחות בעבודה, מתחילים איתי המון. אבל זה לא זה ואין לי זמן לבזבז, אני לא רואה משהו שנכון לי. דניס נולד למצלמות, אני לא הרגשתי טבעי בכל הסיטואציה הזאת, זה הביך אותי, הוא כוכב קולנוע. אולי בזכות דניס גם אני אמצא חתן".