מור ומאור נחתו בארץ אחרי ירח דבש אינטנסיבי באמסטרדם, ובפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (הערב אחרי החדשות, קשת 12), הם מתחילים לחפש את הבית המושלם עבורם. התחנה הראשונה במסע החיפושים היא הדירה של מאור, אותה מור בחרה לכנות כ"אחלה פינה בלב תל אביב". אבל האם היא באמת תספיק?

"הדירה מאוד יפה, מאוד מעוצבת אבל בסופו של יום היא קטנה", הסבירה מור תוך כדי הסיור המאורגן, "חדר שינה אחד, סלון קומפקטי, מקלחת ושירותים. שזה מדהים ליחיד, זה גם טוב לזוג שמאוהב בטירוף, אבל לאנשים זרים שרק התחילו להכיר זה יכול להיות לחוץ".

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

למרות הגודל של הדירה, הסיור המשיך כהרגלו ומאור הודה שחסר לו קצת טאצ' נשי. בתגובה, מור מיד נכנסה לנעלי המעצבת (הנשית, כמובן) והבהירה שחסר בה ריהוט, מנורה גבוהה, אולי איזה שטיח וכריות בצבע שונה. אז מה היה הצעד הבא של מאור? להראות לה את מגירת חומרי הניקוי שלו כמובן, כי זה בדוק מה שיכבוש אותה.

מור לרמן ומאור פינקלשטיין
"הבטחתי לעצמי לעשות השתדלות אמיתית". מור לרמן ומאור פינקלשטיין | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12


אולי זאת המגירה הרצינית שהשפיעה על מור, ואולי אנחנו סתם מייחסים לה חשיבות גדולה מדיי, אבל נראה שהיא דווקא כן מתקרבת. "לפחות יש לי רצון להכיר, שמבחינתי זאת התחלה מטורפת כי לפני יומיים בכלל לא הייתי בסיטואציה הזאת. יכול להיות שהייתי צריכה את כאפת ההתעוררות הזאת. אני הבטחתי לעצמי לעשות השתדלות אמיתית".

גם מאור שם לב להשתדלות של מור, אבל נראה שהחשש עדיין קיים: "נראה לי שהמעבר לפה יהיה לא פשוט. היינו כל כך רחוקים, היא הייתה באנטרקטיקה לא באמסטרדם. אני הייתי באמסטרדם, היא הייתה איפשהו בקוטב. עכשיו נראה לי שהיא טיפה יותר מתקרבת, היא במזרח אירופה ועוד מעט תגיע אליי".