אם בחתונה של דנית ליבנת ואמיר זהבי הניצוצות התעופפו באוויר, מהרגע שנחתו בירח הדבש אפשר היה להבחין בשקט שנוצר לו לאט לאט. דנית אמנם נלחצה מהשתיקה, אבל אמיר הסביר לה שאין צורך להיבהל כי זה הוא, ולפעמים קשה לו להתבטא.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

אלא שבפועל נראה שאמיר מתמודד עם בעיה אחרת, כזאת שקשורה במשיכה לבת הזוג. "אני שואל את עצמי האם הניסיון הזה לא בהכרח הולך לפגוע בדנית", סיפר בקטע מתוך חתונה ממבט ראשון שתשודר הערב (21:30, קשת 12),"זה הדאון סייד של לנסות, כי אני לא יודע מתי מתאים לדבר על זה או אם בכלל מתאים לדבר על זה".

דנית ואמיר
אמיר ממשיך להתלבט? דנית ואמיר מתחת לחופה | צילום: לירון סער

בזמן שאמיר ממשיך בהתלבטות האם ואיך לפתוח את עניין המשיכה מול דנית, הלילה הראשון שלהם יחד (בארץ) הגיע, ודווקא שם נראה שהכימיה זורמת לגמרי. "גם ג'ינג'ר פה, אין לה מקום על המיטה", הבהיר אמיר בעוד שדנית הגדירה את החוקים למקרה שלא הבין: "אסור לה לעלות על המיטה".

אסור אסור, אבל נראה שאמיר לא בדיוק מתכוון להישמע להוראות, והודה בצחוק: "אני מחכה שאת תלכי ואז אני וג'ינג'ר נלך לישון על המיטה, היא תהיה בצד שלך". בשלב הזה, נראה שדנית לא מתכוונת לוותר והחזירה בצחוק: "ככה אתה מחליף אותי בג'ינג'ר?". פייר, הבחירה קשה.