אז נכון, דובי עמירה יש רק אחת, ועדיין, הפנים שלה היו לנו מוכרות עד כדי כך שלא הצלחנו להשתחרר מזה. אז יצאנו למחקר קטן וגילינו שיש כמה וכמה נשים מפורסמות שמאוד מזכירות את הכלה הטרייה של חתונה ממבט ראשון (שבת ב-21:15, קשת 12). החלטנו לחלוק את המידע הקריטי הזה עם כל העולם, ואולי נצליח להציל נפש אחת חיה בישראל שתוכל לישון טוב יותר הלילה, הרי זה עולם ומלואו, לא? אז קבלו את הכפילות הפוטנציאליות של דובי.

שירי קופפרברג

אולי הסיטואציות הדומות בחופה הן אלו שהרימו את הדגל הראשון, אבל אתם לא יכולים להגיד שאין שם דמיון ויזואלי. השתיים סיפקו דרמה לא קטנה ביום החופה שלהן, כל אחת בעולמה, וההשוואות של הצופים היו בלתי נמנעות. אז אולי פער הגילים קצת מטשטש את הדמיון, אבל אם ככה תראה ההתבגרות של שירי קופפרברג, היא יכולה להישאר רגועה. ואם דובי תסיים את 42 הימים שלה עם אריק חביב באותו המצב של שירי ולירן לוי, אז גם היא הרוויחה לא מעט.

דובי עמירה ושירי קופפרברג (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת12)
צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת12

מג ראיין

אז כאן פער הגילים קטן יותר וכמעט שלא קיים, אבל מעבר לזה, הדמיון בין השתיים מאוד בולט, ולא רק בגלל הקארה הבלונדיני. למי שנולד אחרי המילניום ולקח לו כמה רגעים כדי להבין במי בכלל מדובר, מג ראיין לנצח תהיה בשבילנו סאלי, האישה התוססת מהקומדיה הרומנטית "כשהארי פגש את סאלי". ממש כמו דובי שלנו.

דובי עמירה ומג ראיין (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון | אימג'בנק/GettyImages, קשת12)
צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון | אימג'בנק/GettyImages, קשת12

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

ריקי רוזן

שוב מוטיב התסרוקת תופס כאן מקום מרכזי, אבל לא רק. סנדרה שדה משחקת כבר שש עונות ברציפות את דמותה של ריקי מסברי מרנן, ראש השבט של המשפחה, ממש כמו דובי שלנו. אז אולי באישיות הן רחוקות שנות אור האחת משנייה, זאת קרה וקשוחה (בסדרה כמובן) וזאת חמה וקופצנית, אבל אופי זה לא הכל בחיים, ובמקרה הזה היופי כן קובע. מעניין אם דובי יודעת להכין שלייקלך.

דובי עמירה וריקי רוזן (צילום: צילום מתוך סברי מרנן | חתונה ממבט ראשון, קשת12)
צילום: צילום מתוך סברי מרנן | חתונה ממבט ראשון, קשת12

אלן פומפאו (ד"ר גריי בשבילכם)

אפשר לשמוע את הצרחות שלכם עד לכאן, נכון, הן דומות קופי אחת לשנייה. מרדית' גריי, מהסדרה שבנתה דור שלם של אנשים שבטוחים שהם רופאים מוסמכים אחרי בינג' רצוף של כמה שנים, היא בהחלט הכפילה הכי מדויקת של דובי. תווי הפנים, העיניים הכחולות והקמטוטים הקטנים בצידי העיניים שהופכים אותן לנשים הרבה יותר סקסיות, משהו שם פשוט עובד נכון. אז ד"ר תציל אותי, אני רואה כפול.

דובי עמירה ואלן פומפאו  (צילום: צילום מתוך חתונה ממבט ראשון | האינסטגרם של greysabc)
צילום: צילום מתוך חתונה ממבט ראשון | האינסטגרם של greysabc

משה כחלון

יש גבול לכמה אנשים נוכל להשוות את דובי, אז לא, משה כחלון לא דומה לה, אבל לבן זוגה החדש אריק חביב דווקא כן. למרות ההבדל ברעמת השיער וצבע העור, תווי הפנים והמבט מצליחים לגרום לנו לחשוב שאנחנו רואים מטושטש. כשאחד מתעסק במחיר למשתכן והשני קבלן בניין במקצועו, החתן הטרי ושר האוצר לגמרי מזכירים אחד את השני.

אריק חביב ומשה כחלון (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון | אופירה וברקוביץ', קשת12)
צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון | אופירה וברקוביץ', קשת12