מור לרמן ומאור פינקלשטיין אמנם עדיין לא הכירו מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון, אבל זה לא אומר שאנחנו לא הכרנו אותם. היא עורכת דין, הוא שף ומסעדן והערב (21:30, קשת 12) הם ייפגשו לראשונה בחתונה האחרונה בהחלט לעונה הזו. עוד לפני שזה קורה, יש של חשוב שאנחנו ממש לא רוצים לפספס, וזה כמובן שלב המתנות. כי מי לא אוהב מתנות בימינו?

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

אז בואו נתעדכן. מאור הביא למור סט דובונים מחובקים למלח ופלפל ואילו היא הכינה לו ערכה לבעל המתחיל, ככה שבסה"כ נראה ששני הצדדים מרוצים. אבל מן הסתם שעם קבלת הרמזים הראשונים עלו גם כמה שאלות קריטיות לאוויר. "אני המלח שלך, את מוכנה להיות הפלפל שלי?", שאל מאור במכתב וגרם להרמת גבות מצד החברים, שצחקו: "אפשר לשנות את זה לפני שהיא תקבל?". אלא שדווקא בצד שלה, לא נרשמו תלונות: "הוא שאל אותי אם אני רוצה להיות הפלפל שלו, אין ספק שאני פלפל. וואו, הוא לא יודע על מי הוא נפל".

הכירו את מור ומאור
האם מור תהיה הפלפל שלו? | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12


האמנם? כי נראה שהערכה לבעל המתחיל זרקה כמה רמזים עבים לחלל החדר. "כשאני קצת עצבנית, אתה מוזמן להביא לי טעמי ואז קנית את עולמי", כתבה מור בסעיף אחד והמשיכה לאחר: "אין לך מה להציע לי קפה או נס כי אני שותה רק מים". קפה או מים גם זו שאלה טובה, אבל נראה שמה שעניין את החברים הוא דבר אחר לגמרי. "מישהי פעם נתנה לך פעם ככה הוראות?", שאל אחד מהם, "רמזי, יש פה פיל ענק בחדר שאתה צריך לשים לב אליו, יש פה מישהי שיודעת בדיוק מה היא רוצה". די, איך הם עלו על זה?