אם לשפוט לפי מה שקרה מתחת לחופה של הגר משה וניר פור נראה שהם ההתאמה המושלמת, אבל כבר בירח הדבש ראינו שיש כמה דברים מתחת לפני השטח. מסתבר שהגר עדיין מתקשה להתמודד עם איבוד השליטה, ועם העובדה שמישהו חדש נכנס לחיים שלה. גם עכשיו בחיים המשותפים, היא שומרת על ריחוק ועדיין לא לגמרי מצליחה להתמסר לתהליך.

אבל עוד לפני כל זה, הגר כבר הבינה שמצפה לה עבודה קשה, ובעיקר עם עצמה. על כך גם היא וגם החברות שוחחו בקטע חדש שלא ראיתם בחתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12). לעוד סרטונים בלעדיים, היכנסו לקבוצה הרשמית של חתונה ממבט ראשון בפייסבוק – למומחים בלבד.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

בחזרה לעניינו, נראה שהחברות של הגר מכירות אותה היטב, וכבר במסיבת הרווקות צפו מה הולך לקרות במערכת היחסים הבאה שלה: "אל תשכחי לחפש סיבות למה זה כן יכול לעבוד", כתבה לה אחת החברות בברכה מיוחדת. "גם אם יהיו רגעי שבירה, תמיד תזכרי מה המטרה", הוסיפה אחרת, "תזכרי שאת זו שאחראית על האושר שלך". 

אז ראינו שהגר באמת משתדלת ומנסה לעבוד על עצמה בפן הזוגי, אבל נראה שעוד מאז המסיבה היא ברכבת הרים רגשית. "רגע אחד אני בהיי מטורף ורגע אחד אני בדאון", סיפרה הכלה, "אבל החלק החשוב הוא אחר כך. זו התחלה של משהו". האם הגר באמת תצליח לעבוד על עצמה והקשר עם ניר יתפתח לסיפור אהבה? נחכה ונראה.