אין ספק ששירי קופפרברג ולירן לוי, לא התחילו את התהליך של "חתונה ממבט ראשון" (מוצ"ש ב-21:15, קשת 12) בצורה החלקה ביותר. הם אולי עברו לגור יחד בדירה ברמת אביב, אבל בינתיים הם מסתפקים בדירת שותפים למופת ופחות בחיים המשותפים. לירן כמובן מראה סימנים, אבל שירי לוקחת את התהליך בקצב שלה. 

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

בפרק הבא, נראה שהם מתקדמים שלב אחד קדימה, כששירי לוקחת אותו לארוחה משפחתית אצלה בבית. לירן, שמצויד בעציץ ובקבוק יין, התקבל למשפחה כמעט מיד, ואפילו שירי הודתה שהיא ממש לא מודאגת. מה שגרם לנו להרים מיד גבה. "לא הייתי מודאגת, ואני מודאגת מהרבה דברים. כל שלב הרי יש לי קשיים איתו, אבל דווקא מזה לא הייתי מודאגת. הספקתי להכיר את לירן, שהוא איש של אנשים, לא הייתה סיבה לדאגה מבחינתי".

עוד לא הספקנו לחייך על ההתקדמות (הכל יחסי בחיים, כן?), וכבר בן המשפחה חשף סוד שהצליח להפתיע אותנו: "הן נותנות מסאז'ים חבל על הזמן, גם רונית, גם שירי, זה במשפחה. והן מבשלות כל הזמן, אתה חוזר הביתה מהעבודה ויש אוכל בלי סוף".


כמו שאפשר לצפות, שירי מיד הרגיעה את הרוחות וטענה שזה שקר מוחלט, וגם לירן, הודה שהמציאות אותה הוא חווה מעט שונה: "אני קיבלתי קצת תמונת מצב שונה, אבל בסדר עכשיו אני מגלה את האמת". האם שירי תפתיע אותנו? צפו בפרק הבא של "חתונה ממבט ראשון", שישודר במוצ"ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12.

"חתונה ממבט ראשון": מוצ"ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12